Prijava

Onaj ćelavi magarac Pitbul, gde god odem iskače stelevizora, država duradi nešto.

Nervira me kad neko ispred mene sporo ide a ne mogu da ga zaobiđem. Inače hodam malo brže.

A ja ga usitnim kad idem sam, za relaciju od 10-15 minuta mi treba po pola sata da je pređem kad sam sam, a već kad je neko samnom to puno brže ide.

Nervira me što ne mogu nać muziku koja me interesuje, a sa druge strane od pojedinih bendova imaš sve što su ikad snimili i (ne)objavili, od raritetnih snimaka do prđenja i podrigivanja u mikrofon. Posrani audiofili i slušači jednog benda!

И нервира ме и геј је, веома: кад мушко, чим цура пристане да изађе с њим, мијења статус везе у "ин а рилејшншип", и обрнуто.

Хм, испричала бих ти сад ситуацију, ал' ме толико срамота и толики сам транфер блама доживјела да.... Не знам.

шта фали, оптимистичан децхко

Па испричај, не знам ни тебе а камоли твоје фејсбук пријатеље. лололо

Послаћу ти на пвт, стварно ме срамота овдје. Јебем га у оптимизам, ето.

Počela sam da viđam po Fejsbuku da djevojčice pišu prezimena turskim alfabetom. Djeco draga..

муслиманке или немуслиманске девојчице?

ошишана латиница. мислим, јел толики проблем користити сва слова језика којим пишеш, јел пробем јебемуматер?

Ma bolan, naše djevojčice, ove što ih Prva televizija truje serijama.

Је л' се зато мој прађед борио... Пизда им материна!

Ma nek gledaju, ne smeta mi to, aj, uče jezik, šta već.. Al' ovo, ccc.

Koliko mali mozak moraš da imaš da bi pisao turski... daleko bilo!

De ba, nemojte da ovo što sam rekla zvuči nacionalistički, smeta mi kad pišu na bilo kakav retardiran način, ovo je samo jedan od njih. :)

питам пошто ови балканци приклоњени исламу ионако трипују да су турци па то и не би било чудно. ако је тако ко што ти кажеш онда јебига

http://www.blic.rs/data/images/2011-02-14/116939_2005-kuvladari_origh.jpg
а ђоле невера

штета што нема слика карађорђа на којима фура фејспалм

Мени је Карађорђе оно као... БОГ јебени. Фејворит. Ма боготац!