Šta te nervira?

  1. ИПЧЕ БОГОТАЦ!
    Шоми неистину збориш.

  2. kad lerdi nie dostupan

  3. Можда су га скембали...

  4. kad lerdi nie dostupan

    +1000

    Mene jebe tako već 2 nedelje, moram alternativne izvore da pronalazim.

  5. čivave i druge vrste miševa.

  6. Nerviraju me rimejkovi filmova u kojima se dešava sve isto u već snimljenim filmovima. Primjer: novi Spajdermen. Što ne snime film o Spajdermenu koji ima 50 godina?

    HOLIVUDE AKO ČITAŠ OVO SLOBODNO UKRADI IDEJU NEĆU TE TUŽIT ZA POVREDU INTELEKTUALNE SVOJIN

  7. КОИ ЈЕ ОВО КУРАЦ СА ДЕФИНИЦИЈАМА И ОВИМ НОВИМ АУТОРИМА. ИЗБАЦИЛИ СУ БАР 10 ВИЦЕВА И 15 ЛОШИХ ФОРА БЕЗ ОБРАЗЛОЖЕЊА.
    ТРЕБА НЕКА РЕФОРМА ЗА ДЕФИНИЦИЈЕ. ИМА ДА САЈТ ОДЕ У ПМ.

  8. Nerviraju me crno-bele serije na RTS 1.

  9. Nervira me kad padne kiša, pa mi se sa krova slije kap vode onako po sred čela. A još gore je ako padne za vrat.

  10. Нервира ме када хоћу да слажем неког, а лик поред мене зна целу причу и сјебе ме. Знаш, он је сад испао фаца, еј!

  11. Нервира ме јебени Гастос и оне његове излизане форе, његова неоправдана популарност, сви они што се цијепају од смијеха на његове клипове и све остало везано за његову морбидну појаву.

  12. Dvolicni ljudi i nafurane mackice. Dodje mi da im polomim glavu k'o iz picke.
    Da covek prsne. Sve prodje, sve. Ali takve ljude treba zakopati zive, znaci da vise nikada ne ugledaju svetlost dana. Dileje.

  13. КОИ ЈЕ ОВО КУРАЦ СА ДЕФИНИЦИЈАМА И ОВИМ НОВИМ АУТОРИМА. ИЗБАЦИЛИ СУ БАР 10 ВИЦЕВА И 15 ЛОШИХ ФОРА БЕЗ ОБРАЗЛОЖЕЊА.
    ТРЕБА НЕКА РЕФОРМА ЗА ДЕФИНИЦИЈЕ. ИМА ДА САЈТ ОДЕ У ПМ.

    ИМА ДА САЈТ ОДЕ У ПМ.

    ^ ovo...
    http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/008/561/moderately%20annoyed.avi.jpeg.mp3.whogivesafuck.jpg

  14. Nervira me kada stavim dobru definiciju u pogresne vreme. Znaci na pravom mestu, u pogresno vreme.

  15. Нервира ме што ми цури нос стално и што га бришем сваки минут, нервира ме Кирил из Монтевидеа, нервирају ме сви до једног из оног Шешира, нервира ме што се смарам, нервирају ме нафуране девојке, много ме нервирају и пострељао бих их, нервира ме професор историје(мада и ја њега нервирам па ваљда дође на исто), нервирају ме хулигани, а још више ме нервирају квазихулигани, нервира ме црногорски нагласак, нервира ме кад неко не зна да каже р, а поготово кад је тај неко на телевизији и прича а саће скакати Бјохрн Ајнахр Хромохрен из Нохрвешке.

  16. nervira me što većina "pismenih" ljudi u rečenicama sa egzistencijalnim značenjem piše glagol "imati" (koji se koristi samo u prezentu) i u prošlom vremenu, a pravilno je, jelte, koristiti glagol "biti" u prošlom vremenu. UVIJEK.
    NA PRIMJER
    "ima mnogo svijeta na ulicama."
    PROŠLO VRIJEME JE "bilo je mnogo svijeta na ulicama.", A NE "imalo je mnogo svijeta na ulicama."
    JEBOTE
    fala!

  17. hahahahahahahaah

  18. vidra ljuta, ali vidre i kada su ljute su opet slatke.

  19. duče, mog'o si malo i upamtit' ovo što sam napisala, dobro će ti doć' kad kreneš u srednju. -.-

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.