Šta te nervira?

  1. Mene nervira kace iznerviram!

  2. Људи који на интернету искрен смех пишу као

    ha,ha,ha,ha,ha

    или

    ha ha

  3. nervira me to sto ljudi psuju toliko. Ne nerviraju me psovke, znaju da budu efektive poprilicno i na vise nacina, nego ljudi jedva cekaju da napisu ili izgovore kurac picka govno sisa da bi izgledali duhovito ili zajebano, ili kako vec.

    KURAC PICKA GOVNO SISA, prebrinimo.

  4. Nerviraju me kreteni koji viču, naređuju i svađaju se kada igram mali fudbal.

  5. Nervira me kad neko glasno priča. Buka je šit.

  6. Нервирају ме мајмуни који играју заједно са мном баскет, па их оће шут и стално ми траже лопту, а на крају имају проценат шута 30%. Кад ја шутнем и промашим, онда ми кењају. Дође ми да га гађам лоптом.

  7. Eto iznervirah se dok čitam za te majmune sa loptom. Razumem te sasvim.

  8. A nervira me što nema neki normalan film na TV-u. Jebote, nedelja je, vikend, kad će ako neće sad da stave nek film. Nije isto gledati na kompjuteru i na televizoru. Smorio sam se.

  9. Nerviraju me kreteni koji viču, naređuju i svađaju se kada igram mali fudbal.

    +1
    Ja se i danas kajem što nekima nisam polomio lobanju onu kurčevitu! Uvek sam bio da se iskulira, al brate, rođače, nemere svaki put!

  10. -.-'

    ово срање

  11. Kad neko na sav glas kuka u kladionici kako bi dobio 10 maraka. Kakva bijeda sve ti jebem... A ovamo neko kurčenje, tike od 200 + km i auto od 10k+ km. Pu sve ti jebem!

  12. Svi me nerviraju. Dosadni ljudi me nerviraju.

  13. Сваки могући смајли. Гадим се на то.

  14. Сваки могући смајли. Гадим се на то.

    :) :-) :D xDDDD X) :-D :( :P <33332211333 ... DIE MUTHERFUCKER, DIE!!!!
    Ma ni ja ih nešto ne volem. Ustručavam se da ih pisujem, nekako su mi pederski. Mislim da ni jedan nisam napisao na Vuki. Ko ne konta sarkazam il šalu, ko ga jebe.

  15. НЕРВИРА МЕ ШТО КОРИСТИМ ЋИРИЛИЦУ КОЈУ СТАЛНО МОРАМ МИЈЕЊАТИ КАДА УЂЕМ НА ЈУ ТУБ. ДРЖАВА ДУРАДИ НЕШТО!

  16. Ти мора да ретко на тјубу куцаш "Ипче Ахмедовски", ццц

  17. Iamš jedno slovo viška Paperjasto, makni M i nema nervoze.

  18. Сад тренутно сви. И сама себе нервирам.