Šta te nervira?

  1. bio sam na faksu jutros.nervira me sto je imalo mnogo sveta na ulicama.ko iz zemlje da su izranjali.imalo je i zakrecnja u saobracajima.

  2. Нервирају ме људи којима је увек досадно. Ја њих уопште не капирам.. па брате узми нешто читај, изађи са пријатељима, јеби нешто.. немој да ти буде досадно никад!

  3. Duče, imaće Vidra da te bije, lolo.

  4. tesko da na predavanjima mogu da jebem nesto ili da izadjem sa prijatejima.ne daj boze da nesto jos i citam.

  5. To Jamajčanine.

  6. Dobro kad si na predavanju, ali kad si kuci na to se misli :D meni kad je dosadno iscepam 2 metra drva :D

  7. nervira me što većina "pismenih" ljudi u rečenicama sa egzistencijalnim značenjem piše glagol "imati" (koji se koristi samo u prezentu) i u prošlom vremenu, a pravilno je, jelte, koristiti glagol "biti" u prošlom vremenu. UVIJEK.
    NA PRIMJER
    "ima mnogo svijeta na ulicama."
    PROŠLO VRIJEME JE "bilo je mnogo svijeta na ulicama.", A NE "imalo je mnogo svijeta na ulicama."
    JEBOTE
    fala!

    хахахаахах ми смо овог професора историје растурили од зајебанције због овога(добро, и због тога што каже да су хиндуисти следбеници будизма, ЈЕБОТЕ)

  8. Нервирају ме људи којима је увек досадно. Ја њих уопште не капирам.. па брате узми нешто читај, изађи са пријатељима, јеби нешто.. немој да ти буде досадно никад!

    Јебига кад ме не пуштају моји дидем напоље кацам болестан, а не могу недељом у библиотеку, па седим и читам Хари Потера :Д

  9. Pa ti onda čitaj Pračeta.

  10. Два говнета, Харлем Шејк и Клабинг (овај на нашем форуму).

  11. Pa ti onda čitaj Pračeta.

    Позајмио ћале цео комплет Прачетових књига неком лику и никад му није вратио, жали се задњих 10 година о томе. Имам неке 3 књиге за клинце његове што сам добио за десети рођендан лоло

  12. citaj tekstove krajiskih pesama.to ne moze niko da ti uzme!

  13. I hibridi pingvina.

  14. Нервира ме што се неки ликови стално купају.

  15. Jebeni zajednički profili na fejsu!!!! Zorica Branko Pušikurović!!! Jebo te lebac...

  16. I još me nervira što kad se kupam vruće vode nestane odma posle pola sata tuširanja. pa jebem mu majku.

  17. Jel ti od 80 litara?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.