Šta te nervira?

  1. Деведесет јебено седмо

    Ti si još dobro prošao. U osnovnoj ako me nekim slučajem drugarica iz odeljenja vidi u gradu, kaže mi što piješ, napićeš se postaćeš alkos, bla bla truć truć.... U prvoj srednje ja vidim njih kako pijane s cigarom u ruci riljaju beton. I još meni traže da ih treznim, jer se "znamo dugo", e pa srećo oće jašta. Ja sam alkos, a ti piješ sokić! Aukurac!
    P.S. Nisu počele da puše jer su tako u mogućnosti, već su tako videle od drugih da se razumemo...

  2. Ou đordi al si mlad, ti kad si se rodio ja se presto pišat u gaće

  3. Деведесет јебено седмо

    +1

    edit: i mladji.

  4. лоло, Стерија, ја тебе запамтио са оне теме рођендани вукајлијаша што си један дан старији од мене.

  5. Ово ме исто јако нервира. Колико малоуман мораш бити?
    http://i.imgur.com/41KSxst.jpg

  6. лоло, Стерија, ја тебе запамтио са оне теме рођендани вукајлијаша што си један дан старији од мене.

    I mene neko da zapamti, hehe...

  7. Nerviraju me feministkinje. Šta me bre boli kurac što si dlakava, ne moraš da se briješ, ali takvu rundavu te niko neće. Nerviraju me likovi koji prepričavaju do najsitnijeg detalja film koji su pogledali i onda ja ne mogu da ga pogledam zato što jebeno sve znam.
    Dok sam imao fejs nervirali debilni statusi tipa "jaoo kako sam tužna ostavio me dečko" ili "juče mi umro deta... počivaj u miru" jebme ti debile, naravno tu su i oni koji mole za lajk.

  8. Nerviraju me šiptari.

  9. Kad se ljudi tetoviraju samo da bi stavili sliku svoje ružne tetovaže na profilnu na fejsu.

  10. Шер ит ор ит диднт хепнд. Тако функционише ВИРАЛНИ свет. хехехехе

  11. I to u 99% slučajeva imena brata, sestre, majke, babe, pradede.. Nikakvog umetničkog izraza, samo par slova. Kako ograničeno jebote.

  12. Nervira me kad neko ovako napiše smajli: :Д

  13. Па не знам, тешко је смислити нешто кул, а да није сувише исфурано, а опет да представља нешто... Мада све је боље од имена. лоло

  14. kontradiktornost me nervira

  15. DrexD
    Nervira me kad neko ovako napiše smajli: :Д

    :Д :Д :Д

  16. Debelo secesionističko govno Nenad Čvarak i mršavo secesionističko govno Bojan Pajtić.

  17. Russell Westbrook je sinoć postao treći igrač(nakon MJ-a i Birda) u posljednjih 40 godina koji je ubacio 37 poena uz 11 skokova i 8 asistencija za manje od 33 minute u igri!

    Оваква срања ме нервирају.

  18. Nerviraju me (za mene) neshvatljiva govna!
    Na primer: Kosmos je beskonačan (pretpostavka), a ako jeste, kako je moguće da je nešto besk?! Ja nisam imao dodira ni sa čim beskonačnim (ne računam brojeve), sem kosmosa naravno. A ako je ipak konačno, ako se nalazimo u kutiji, kako to da nema ništa izvan majku mu jebem, mi smo zarobljeni u konačnosti, aaaaaa!!!
    I tako te fore, koje se trudim da iskuliram.

  19. Dionysio, ne valdemariši.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.