Šta te nervira?

  1. И мене то нервира у пичку материну, не може се чо'ек наћ' на кафу кад тако мало воде остане у бојлер

  2. Dobro si spomenuo ove zajedničke profile. Ajd uredu stariji ljudi i ono čisto napravili jedan da se čuju sa familijom iz Danske. Ali ne mogu onih sa 19, 20 godina i već kao nešto oni prave. Mrš!

  3. Skrle da zlo bude veće ne znam ni jedan stariji par koji ima zajednički, ljudi gospoda svako posebno. Nego ova naložena klinčadija kad oseti pičku odma postaje papučar.

  4. Da se ugradi protočni, nema druge!

  5. Ko ima zajednicki profil umesto sopstvenog, ne zasluzuje da zivi. Gde je mozak, gde su cojones, sve otislo - ako ga je ikad i bilo! Jedna od najretardiranijih pojava na FB.

  6. Ma ne znam, glupost, samo se bezveze srkletim :)

  7. Лол, тек они ''породични'' профили. Лик има свој, његова жена има свој, два клинца од десетак година имају своје и још - ''Породица Пешић''. Хаха.

  8. Нервира ме кад ми неко, без икаквог повода, препричава како је и шта одиграо на кладионици, која је квота била и колики добитак и улог.

    Е одигро сам Јуве, Парисенжермен, Барселону и Фулам, квота трипедеспет и ставим 200 кинте и пукнем на Фулам еј за седамстошездеспет зарез три динара еј уваљају им гол у деведесдесетомм. Е а на другом тикету... Мрш бре!

  9. Ma hajd to kad ti tiket objašnjava, nego kad neko dođe i počne prepričavat kako je bingo igro: Igro bingo! Dade mi 7,12,18,23,36 na 2500evra i čekam još petnesku, ne izađe. Uplatim kasnije one moje druge...

  10. Srkletnik
    Ma hajd to kad ti tiket objašnjava, nego kad neko dođe i počne prepričavat kako je bingo igro: Igro bingo! Dade mi 7,12,18,23,36 na 2500evra i čekam još petnesku, ne izađe. Uplatim kasnije one moje druge...

    Не зезај да и то има?

  11. Ima vjeruj, odem ja ponekad bacim bingo, i vidiš tu u kladari te likove, kojima je jbg to skoro sve u životu. I kasnije ti ko neki poznanik, ti see fino upitaš on razveze o jebenim brojevima.

  12. E, ja igrala bingo i negde kod devetog broja zapelo i neće pa neće a na bingo plusu mi zafalilo 5 brojeva da dobijem nekoliko stotina hiljada, ni zamenu nemam :)

  13. Kojih 5 brojeva Vučice?

  14. Nerivarju me ljudi koji me ignorišu. U PIČKU MATERINU.

  15. Nervira me nos, kad' god pogledam u stranu vidim i njega.

  16. Nerviraju me parodije. Za ruganje tudjem radu ne treba ti 1 posto talenta. A jos ove domace parodije od likova koji nemaju veze s mozgom.

  17. kada se neko zakaci na fon i ne prestaje da zvoni...jebem im mater,prvo me probude zvonjavom,a ja necu da se javim,onda nastave da zvone jos 17 puta zaredom...

  18. Нервирају ме девојке моје годиште које се сликају са цигарама да би изгледале као неке уметнице, слободна бића, који курац. А још ме више нервира кад после кад неко искоментарише нешто типа ''Ај не сери да и ти пушиш'' напишу ''Давно ти је прошло време за спавање'' или тако нешто. Да се ја питам, ја бих ту аутобус протерао

  19. моје годиште

    Da bih bolje razumeo, koje godište? Imam i ja dodira sa takvima, pa me interesuje.

    Mene nervira jebeni exeter, stavim 1 000 kinti na tiket, dobitak 68 334 din. (da budem precizan) i sve lepo, exeter počne da gubi u petom minutu (igrao sam 3+) i ostane 0:1.
    Dobio sam pare nazad, ali sam mogao da imam 68k.
    P.S. Posebna posveta Pekiju D džem :)

  20. Da bih bolje razumeo, koje godište?

    Деведесет јебено седмо

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.