Šta te nervira?

  1. Ja ti kažem, a ti kako oš... Nauka NOWS NATING!!!!
    Ipak, znam šta hoćeš da kažeš.

  2. ne pismenost me nervira nemogu da je podnesem uči te srbski majku mu

  3. Nervira me kad majstor ne zakolje krme kako spada pa ono otresa nogama 10 minuta i kreneš da ga šuriš u koritu zato što je voda proključala, a ono se brćka i ode voda u čizme jebogaljeb.

  4. Нервирају ме она стандардна питања код нас:Каће положиш за кола? Каће се жениш? Каће правиш децу? Каће умреш? итд. Да се терају они и њихово "каће!

  5. Нервира ме кад се неко нервира због нечега.
    Ја му лепо кажем: Немој да се нервираш, а он се нервира због тога што сам му ја рекао да се не нервира.

  6. Bačje i Kuzman92

  7. мени нервирају људи који по цели дан висе на фејзбуцима играјући покер, лору и остале глупости, а питају ме ''е како да пошаљем мејл''
    ИДИ БРЕ У ПИЧКУ ЛЕПУ МАТЕРИНУ

  8. Nervira me kad lepo rešim i odlučim da se više nikad ne nerviram...i onda me nešto toliko prizemno iznervira, da se još više nerviram jer me glupost iznervirala. A već se nerviram zbog same gluposti.
    Nije lako biti ja.

  9. Nerviraju me ljudi koji ne jedu MESO!

  10. Нервирају ме пизде које не говоре оно што мисле. Пун их је сајт.

  11. Ja mislim da je Rebublika Šumska genocidna tvorevina i to pominjem. Kapiram da je to za poštovanje.

  12. То је тај хумор. То је тај гистро трол. Жибје мукицо док ти бренером нисам депилирао обрве.

  13. Нервирају ме пизде које не говоре оно што мисле. Пун их је сајт.

    Па вероватно си у праву, међутим зар се не сврставаш у људе који не говоре шта мисле кад прећуткујеш на кога мислиш? :Д

  14. To, Enemi, udri Bosance!

  15. тако је, хоћемо имена децхко!

  16. Ne dirajte Rihu. Da ne bih stavio ! na kraju rečenice.

  17. Nerviraju me ljudi koji ne jedu MESO!

    Nerviraju me ljudi koji su izričiti. Ne mož' da im utuviš malo tolerancije, pa da se tresneš.

  18. међутим зар се не сврставаш у људе који не говоре шта мисле кад прећуткујеш на кога мислиш? :Д

    Категорички одбијам.

  19. толеранција

    кад ти толе намести шест титула па се не буниш због његовог лоповлука

    ја страјакг! хехе

  20. Nerviraju me sahrane, svadbe, slave, i svi ti ljudi koji uživaju u takvim dešavanjima, gdje vole da se opijaju i dobro najedu.
    Nervira me pivo u kafanama kada dodavaju vodu u njega.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.