Šta te nervira?

  1. Они ликови што упадају у разговор између мушког и женског чељадета и вичу нећеш јебати. И на нету а богме и уживо.

  2. bilo bi bolesnije da upadaju u razgovor 2 zenska celjadeta.

  3. Tako će sve govoriti dok nešto ne opale i onda će se ućutati.

  4. al takve pacijente samo ovde vidim...uzivo nema takvih,koliko ja znam :)

  5. ликови што упадају у разговор између мушког и женског чељадета и вичу нећеш јебати

    Mene nervira kad to viknem a oni se pojebu.

    Vidim ja jednom prilikom kako komšiju nagovara frizerka iz prizemlja da joj sredi vodoinstalacije, cevi joj se navodno nešto zapušile, pa kažem 'džabe vadiš alat komšo, nećeš jebati'. Tu smo se obojica iznervirali, on na licu mesta a ja par dana posle kad sam čuo šta frizerka sve ume.

  6. Мада је врло угодан осећај, кад ми неко каже: нећеш јебати, а ја већ јебо. опаа

  7. Они ликови што упадају у разговор између мушког и женског чељадета и вичу нећеш јебати. И на нету а богме и уживо.

    AHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH! Pa zar ima ovakvih i uživo? Ja iskreno sam za to prvi put čula na Vukajliji. Uživo mi se nije desilo, ali ovde je Veverica tako upao u razgovor. Obratio se- meni. Hahahhahahahahahahahhahaha! :P

  8. Pa zar ima ovakvih i uživo?

    Ортаку неки његов ортак у сред спике са женама изваљује пред свима нешто у фазону, глупе ти форе, не пролази то - у преводу, нећеш јебати.

  9. a u stvari on je taj koji nece jebati

  10. Они ликови што упадају у разговор између мушког и женског чељадета и вичу нећеш јебати. И на нету а богме и уживо.

    Hahahahahahahah. Mukice mawa. :)

  11. Ортаку неки његов ортак у сред спике са женама изваљује пред свима нешто у фазону, глупе ти форе, не пролази то - у преводу, нећеш јебати.

    Eto vidiš, ja ne bih provalila taj prevod, ja i suptilnost smo dva odvojena sveta, Brus me svaki put zajebe, pa onda objasni. :D Prihvatam samo ako su baš tim rečima to rekli. :)

    a u stvari on je taj koji nece jebati

    Je l' se ovo odnosilo na Enemijev post ili moj? hahahahah x)

  12. Mukice mawa. :)

    Нема то везе са мном, само ме нервира. Откуд ти знаш да он уопште има такве претензије, или да није већ јебо или да није једноставно уљудан. Не, него ја сам закржљокурац па су сигурно и сви остали.

  13. Мада је врло угодан осећај, кад ми неко каже: нећеш јебати, а ја већ јебо. опаа''

    Nevidjeno božanstven osećaj u kome sam imao čast da uživam puna mesec dana... Divno doba.

  14. Je l' se ovo odnosilo na Enemijev post ili moj? hahahahah x)

    na enemijev,kazem da onaj sto dobacuje pred ribama da su ovome glupe fore,da taj nece jebati :)

  15. na enemijev,kazem da onaj sto dobacuje pred ribama da su ovome glupe fore,da taj nece jebati :)

    urnebes je i kao odgovor na moj. :)

    Откуд ти знаш да он уопште има такве претензије, или да није већ јебо или да није једноставно уљудан.

    E, to, Njegoše. I onda ti mladići kukaju kako su žene kurve, oni fini i pomažu i sve, a ništa... A pomažu samo zarad nekih pretenzija. :P Nije isto biti fin i dobar, dobar si ako pomogneš čoveku/ženi u nevolji jer je isti u nevolji, a ne zato što hoćeš da ga jebeš u neko dogledno skoro vreme. x) NAči pomogneš i ne nadaš se, pa ako se nešto desi, kul. uzima da prevodi deset strana sa engleskog za projekat za kolegu hahahahahhahahahah

    P. S. NEĆETE JEBATI!

  16. Pazi Smorka, to ti funkcioniše ovako:

    Ako pomogneš komšinici to znači da oćeš da je jebeš.
    Ako pomogneš komšiji to ne znači da si dobar čovek nego da si peder.

  17. bila neka na faksu,fin devojcurak,streberka,slatka,tunjava pomalo.bila k'o opatica.jebala se jednom,lik je odjeb'o,sada je otisla u drugi ekstrem.k'o o cemu ona o penisu,jebanju,al nije to to.koliko god muskarac voleo da je riba otvorena povodom toga,ovo nije to jer je bila pre fina,a i ne volim kada ribe psuju mnogo.kada slep progleda,daleko vidi!

  18. Ako pomogneš komšinici to znači da oćeš da je jebeš.
    Ako pomogneš komšiji to ne znači da si dobar čovek nego da si peder.

    A ako sin pomogne majci, onda je Edip? x) I onda se pitamo zašto smo tu gde jesmo. lolololo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.