Šta te nervira?

  1. Јеси ли рамишљала да се удаш?

  2. @Thilmo Pa ne znam, jesi situiran?

  3. Јесам, али ситуирани не жене такве. Ви прво бежите са часова, онда се алкохолишете, после мало ово-оно са маторцима за апатинца од 2л и на крају се прубудите трудне и удате се за првог од петорице који се пробудио поред вас.

    Зато ти кажем, буди без бриге.

  4. Ja u školu ne odem kad mi se ne ide, i jer mi se da da izostanem ako hoću i pola godine, i dalje ću da imam uspeh bolji od pola onih koji disciplinovano uče dva sata dnevno.

    I ne vidim kako si to povezao sa kurvanjem i alkoholisanjem.

  5. Ja u školu ne odem kad mi se ne ide, i jer mi se da da izostanem ako hoću i pola godine,

    Jebo tvoju školu ako možeš pola godine da izostaješ i ne popaseš razredni ispit. I to nema nikakve veze sa tim ko je kakav đak.

  6. Dobro, hiperbolišem malo. :)

  7. Није то ни битно, лик је нападе да је фуфа из чиста мира.

  8. Грешиш Енеми, ја сам описао развојни пут цура које имају 130 изостанака.
    Ово је било педагошки..а то за фуфу си ти рекао.

  9. to zato sto ne slusa galu i srdjana mobi dika.

  10. Није то ни битно, лик је нападе да је фуфа из чиста мира.

    Не би било први пут да је назвао неку ауторку фуфом.

  11. ја сам описао развојни пут цура које имају 130 изостанака

    http://i1188.photobucket.com/albums/z401/kstewrulz/bth_facepalm.gif

  12. mozda mu ne daju zene,pa je stvorio taj neki hejt prema zenama.ako ti ne da riba onda je kurva.

  13. демократија

  14. Nerviraju me Indijci koji sad bukvalno nameću ove njihove serije u kojima su oni jedna velika patrijarhalna nacija gde deca nastaju tako što se dvoje pogledaju i stvara se plod u utrobi majke. Nit' se ljube nit' se muž i žena jebu već on odlazi na daleki put a ona ni da ga pljubi ni zagrli već mu kaže ZDRAVO i to ono na engleskom ali sa njihovim naglaskom koji iritira. Sve to u cilju prikrivanja glavne činjenice a to je
    DA NA SVAKIH 15 MINUTA PO JEDNA ŽENA/DETE BIVA SILOVANO U INDIJI.
    Majku vam jebem ne glumite ludilo u serijama sve vam jebem.
    I da, ne gledam te serije već sam to čuo iž ženskih priča( to da se ne jebu nit' ljube u usta).
    AMERIKANCI NAPADNITE INDIJU IMATE MOJU PODRŠKU!!!

  15. to sto sam probao da instaliram custom rom na moj android pa sam ga sjebo. moracu do servisa, mozda nije brikovan. aukurac.