Šta te nervira?

  1. ako si pomogne mami ili nekom od ukucana znaci da mu trebaju pare.

  2. Sanitarni čvor
    bila neka na faksu,fin devojcurak,streberka,slatka,tunjava pomalo.bila k'o opatica.jebala se jednom,lik je odjeb'o,sada je otisla u drugi ekstrem.k'o o cemu ona o penisu,jebanju,al nije to to.koliko god muskarac voleo da je riba otvorena povodom toga,ovo nije to jer je bila pre fina,a i ne volim kada ribe psuju mnogo.kada slep progleda,daleko vidi!

    Što da te to nervira, vidi nekako da se i ti ugradiš kako, i mirna Bosna hnjo hnjo

  3. Jao, Sanitarni, ima jedna kod mene... Ali stalno, stalno, stalno, ne možeš uopšte normalno da pričaš sa njom, šta god da pitaš ona to okrene na neku foru o seksu. Užasno počne da smara. Nikad neću zaboraviti hada sam je pitala da li je ostalo spajalica da ubacim prijavu sa uplatnicom, a ona: ''Možda nađemo neku ideju da zaheftamo. grohotan smeh'' Pa, ženo... Idi na Jamajku!

  4. Ма те се у ствари најмање арче, него се фолирају да испадну кул ваљда, шта ли.

  5. Ja strašno volim kad žensko psjuje, ali onako gospodski. Ne volim ni to namerno potenciranje, već onako spontano.

  6. Jao, Sanitarni, ima jedna kod mene... Ali stalno, stalno, stalno, ne možeš uopšte normalno da pričaš sa njom, šta god da pitaš ona to okrene na neku foru o seksu. Užasno počne da smara. Nikad neću zaboraviti hada sam je pitala da li je ostalo spajalica da ubacim prijavu sa uplatnicom, a ona: ''Možda nađemo neku ideju da zaheftamo. grohotan smeh'' Pa, ženo... Idi na Jamajku!

    mozda 'oce malo grl on grl eksn.
    me gusta

  7. mozda 'oce malo grl on grl eksn.

    Riba ima oko 185... Oduvek je bila tako krupnija i to... Da.... Da......Hm..... Next subject!

    Ja strašno volim kad žensko psjuje, ali onako gospodski. Ne volim ni to namerno potenciranje, već onako spontano.

    Oh ti sine pohotne žene i oca nepoznatog porekla! That kind of thing?

  8. zato i gusla o opstenju.nije opstila,pa gnjavi o tome.njeee,klasika...

  9. Nervira me kad Vučica kaže "u peršun".

  10. Nervira me kad Vučica kaže "u peršun".

    Mene nervira baba, kad kaže "idi u sirće".
    Al zato volim kad kaže "bem ti šljivani kolačić"... ehehe

    I nerviraju me klinci koji se motaju oko koša kad god igram basket. Slučajno udarim laktom jednog malopre, nije mogao da se zaustavi od plača. Garant cvikeraš od njega postaje, taj se više terenu ne približava.

  11. E u peršun, šta da ti radim. :)

  12. Nervira me kad mediokriteti koji misle da je "in" biti anacionalan, na forumima nemilice koriste pojmove kao "patriJota" sa sve velikim J, srbistan, pravoslavna džamahirija, republika šumska i slična lukovićevsko-teofilpančićevska govna od izraza i kad ih turaju u svaki jebeni komentar koji negde ostave. A posebno me nervira kada, u pokušaju da ukažem na debilnost toga, budem osujećen od strane moderatora tih foruma (čitaj "B92" i sl.). Čak mi je nedavno, posle samo 5 minuta, obrisana vrlo pristojna (pod "pristojna" mislim - bez vređanja a ne kvalitetna) definicija na Vuki na istu temu, što me je vrlo neprijatno iznenadilo. Moderator koji mi je obrisao definiciju (znam ko je) je jako pao u mojim očima. Mada mislim da mu pište jaja zbog toga.

  13. o b r i s i s u z e

  14. o b r i s i s u z e

    Ja ne plačem, ja ne plačem,
    ali suze tteku sameeeeeee...

  15. Nervira me kad mi se digne piša a prtiom mi se strašno piša

  16. Nervira me što sve što počnem, nikad ne zav

  17. Nervira me kad me neko prekida dok pričam. Bemu mater, parlamentarnost.

  18. +1
    I nervira me kad imam cigare, a nemam čime da zapalim... žestoko.

  19. Нервира ме иронија 1. маја.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.