Šta te nervira?

  1. Hahaha, i koliko god da te nervira ta ironija, kladim se da si dočekao jutro uz pivo i roštiljski kobas slaveći dan rada neradom? :P

  2. Јок, не волем те међународне празнике (1. мај, нове године...), испоштујем али не влем. Овај пут је пало на пост, тако да сам баш незинтересован.
    Усто у осам и са ђедом радим од раног јутра :)

  3. I ja mrzim NG. Jebeni koka-kolin praznik i Deda Mraz izmišljotina iste kompanije od lošeg prevoda ''Sveti Nikola''.

  4. Нервирају ме јајаре које ми откажу за неки хепнинг дан раније, ко онај мајмун Дејан јуче кад сам сео у кола дидем да купим месо и пиће за уранак а он каже да не може јебем ли га уста. И јебем уста још двојицу која су испалила мало раније. И због таквих ја на овако леп дан седим кући и слушам кеву како ми сере.

  5. Да бре Бачје, јајаре такви људи... нервира ме ово штуцање јебено и буразер ми нон-стоп говори "ћути", као фора... а бем га уста то је моја фора којом сам га товарио док је био још у предпубертетским годинама.

  6. Čitam definicije i jebote, po ovim defkama, u Srbiji svaki drugi čojek se zove Šomi. Šomi smorijo definicije. Metnite Grujica ili Stanko, Milenko ili Cican, Alimpije ili Živojko, Vidoje ili Stokan... Ako nemate kreativnosti, idite ako treba i u crkveni kalendarčić, zažmurite, i prstom nabodite neko random ime. Nešto novo, nešto divlje se traži.

  7. Haha, to ko u "Jazavac pred sudom", kad kaže David Štrbac: "Dane ili ... Mane".
    "Sakrament pogodi!"

  8. Čitam definicije i jebote, po ovim defkama, u Srbiji svaki drugi čojek se zove Šomi.

    Hahahaha, ima ga u barem 10 mojih defki lolo

  9. Džoni fura Sala i Đola.

  10. Kada u seriji ili filmu ponove bar nekoliko puta reč(enicu) iz naslova istih.

  11. Нервира ме то што јебено...
    ...ма ја не волим да филозофирам...

  12. Već počelo da smara oduševljenje Bruceovim povratkom međ' pisce. Evo, i ja se radujem, ali već malo smara, jbg.

  13. Već počelo da smara oduševljenje Bruceovim povratkom međ' pisce. Evo, i ja se radujem, ali već malo smara, jbg.

    Šta ima veze, zajebavamo malo čoveka, šala je od boga a smeh je lek.

    A ovih dana me nervira novootvoreni tržnjak u kraju, nagrnuo narod da se nagleda čuda neviđenog jebem li ih u ušće i merkatorje. Dobro nek dolaze, ne branim, al ne moraju baš prevozom koji ja koristim.

  14. Нервирају ме идиоти који су нам дошли на станици у Боцкама и питали оно типа одакле сте, и кад су видели да се ми нисмо усрали отишли уз ''Ако те видим да се курчиш овде поломићу ти пичку''. Колико јадан мораш бити? А све их је више.

  15. fudbal.
    kad porastete kazce vam se samo, dotle jebite balon

  16. nerviraju me posteri sa politickom tematikom. svaki je ogavan. i pre je bila rasprava da se ukinu ali iz nekog razloga i dalje smrde na ovom sajtu. jebe mi se vise od dacica i vucica

    http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201305/604686/srecan-bozic.jpg

    neee seri da je kostunica i dalje neobavesten. pa 2013 je pobogu ta fora je stara 15 godina!

    http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201305/604681/cujte-srbi-dolazim-na.jpg

    http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201305/604673/klekni-i-pred-kacaven.jpg

    jebeno.

  17. kad ortak papuca postane

  18. Cigani i glasna muzika koju slušaju. Pet ulica su udaljeni od mene ali ipak čujem Zlatu Petrović u izvodbi "Zagušljivo, a nigde dima. Pitam se da l' ičega ima...". Tu i tamo prošaraju repertoar Vericom Šerifović i Ljubom Aličićem, ali Zlata im je favorit.

  19. šiljenje olovaka za oči
    jebene olovke za oči u tečnom stanju, svako šiljalo upropaste!!!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.