Šta te nervira?

  1. mene nerviraju cigani i sve što ima veze sa ciganima.

  2. Mene nerviraju internet navijačka preseravanja. Poslao bi ih sve u tri pičke materine.

  3. Nerviraju me babe koje izgledaju ko suve sljive a nose crveni karmin i brze naocare za sunce. Znaci momentalno dobijem zelju da ih userem od batina.

  4. mene nervira kad im se razmaže po brkovima

  5. Mala Vidra
    romi ili navijači?

    obe grupe su štetočine po društvo, ne vidim razliku između navijača (svih kod nas) i cigana
    :)

  6. likovi koji odu u veći grad i posle 2-3 mjeseca se vrate u rodno mjesto(manji gradić) i glume ludilo ovo ono tebra 1000 eura 5 pički u krevetu a šesta sere na šolji. mrš

  7. Нервира ме реч пичић, пиче, пичока, пичетина и та срања. Ко прича тако, јеботе? Ко то користи? А иритантно је до зла бога.

  8. Џорди

    Нервира ме реч пичић, пиче, пичока, пичетина и та срања. Ко прича тако, јеботе? Ко то користи? А иритантно је до зла бога.

    u medicinskoj su najbolji pičići :)

  9. eo baš sad razmišljam
    ne znam da l' me išta nervira k'o kad neko skuva crnu kafu i baci džezvu u prljavo suđe (doduše, ne samo kafu, nego većinu stvari). pa jebem ti sve, da ti jebem, samo je pod vodu stavi i čista je, poslije je valja mackat, lickat, i ostale pičke materine
    i to obično meni zapadne jer živim s parazitima
    eto, sad sam se iznervirala
    haj

  10. u medicinskoj su najbolji pičići :)

    +1
    Znam iz prakse ;)

  11. Nerviraju me ljudi koji se stide svojih slika iz detinjstava.. Brate, pa deca smo bili, čemu sramota ako se na nekoj slici vidi čokota, stvarno ih ne razumem..

  12. Nervira me što se slabo nerviram, sve držim u sebi.

  13. Nervira me što se slabo nerviram, sve držim u sebi.

    Иста прича, и онда одједном све што сам држао у себи, испољим на неке безвезне ствари на неке ситнице и тако у круг...

  14. Геј активисти.

  15. Глупи људи.

  16. Пораз у хркљушу.

  17. kad nijedna kopirnica ne radi subotom

  18. sve društvene organizacije koje u nazivu imaju "ljudska prava".

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.