Šta te nervira?

  1. R Mnogo toga. trenutno tac skrin.
    evo od jutros-sto treba da budm vitka a da nosim deset kila sa pijace..e pa neizvodljivo, odmah iz revolta kupih milku:)
    onda ljudi koji te na ulici zadrzavaju pola sata da ti pricaju nebitne stvari.
    kasapin koji zbija sale, prodavacice koje te usluzuju preko kurca...ljudi koji nemilosrdno udaraju u tebe jer su zaneseni dok hodaju.
    i kad me cimaju dok pijem kafu.uh..

  2. људи који без питања узимају ред на трафици или сличним радњама. раније сам се свађао и углавном су као забезекнути како је могуће да их неко смара. почећу опет јер ми се невероватно често дешава. јебем им мајку неваспитану баш, ако сте то ви онда сте говна она најодвратнија и не заслужујете да живите.

  3. kad neko ne kaze direkt sta ima nego sere sa gej subliminarnim sranjima,pa moras da citas...

  4. Šta si hteo time da kažeš?

    EDIT: jebiga, namestilo se :)

  5. navijaš za milan, nema veze

  6. POLTRONI, kurcenje, dzempercici preko kosulje i ove nove dzastin biber frizure, huligani bracaaaala nusknvp, licimuri-demoni i kurve....

  7. navijaš za milan, nema veze

    Realno, kome jos treba uspeh u zivotu pored ovako plemenite osobine.

    dzempercici preko kosulje

    obrisi dok ti se nije bacio pod kola

  8. Нервира ме "све са чиме се ја не слажем је ретардирано" став који већина људи гаји.

  9. "Majstori" koji su jebeni neprofesionalci, samo bi da se okoriste. Danas mi vulkanizer skida točak i veli "De radiš", ja mu odgovorim, odma' me pita za nešto da mu završim, jebote ko da mi radi za džabe. Slično majstor za klimu, "Tooo", veli, "da znam koga da zovem kad mi nešto treba". Za dž, naravno. A nisam neki bitan šraf, nego to nema ni veze, važno da "znaju nekog".
    Onda ljudi sa uzrečicom "je li me razumeš", pa bokte razumem te, ne pričaš na svahiliju.
    Pa onda prodavci koji su mahom neljubazni, ali baš. Treba da ih razumem jer rade za malu platu, pa majkamustara kaži dobar dan.
    Onda vaspitačice. Većina koje znam (a 2 deteta prošla obe grupe u vrtiću) nisu ni za čivanje ovaca, a kamoli dece.
    Onda me živciraju bipolarni ljudi. To su oni što čas budu super, pa posle jebetaju sve redom, ne znaš bre kad je koja faza. Da imaju makar neku lampicu, da sija zeleno za OK, a crveno za "uskuracsam", da ih obiđem.
    I tako, ima toga, nisam baš toliko mrzovoljan, nego sam sumirao par stvari koje mi padoše na pamet. Grrr, vuf

  10. Realno, kome jos treba uspeh u zivotu pored ovako plemenite osobine.

    To ti pričam.

  11. Nervira me vozač autobusa što pozatvara sva vrata na plus šezdeset, a pritom konj obuče jaknetinu i zakopča se do grla. Jes da je to zbog radi bezbednosti da zatvara vrata, a možda čovek ima i lošu cirkulaciju, pa se natruntao, ali sve u svemu me jako, jako.... ma u stvari me i ne nervira toliko, čak sad nimalo... žao mi čoveka, pregazio šezesetu.... odo da ga obiđem.

  12. Mnogo toga me nervira, ali se onda setim da možda i ja druge nerviram pa mi onda bude svejedno šta drugi rade. Lepo sam rešio da živim i da pustim druge da na miru umru... ovaj žive.

  13. MARKO KEŠELJ- PIČKA TVITERAŠKA I GULITELJ KLUPA ME NERVIRA

  14. Kad neko žvače žvaku otvorenih žvalja, pa preživa k'o krava i podsjeća na neku debelu crnkinju iz nekog geta koja se svađa sa drugom crnkinjom pa pravi onaj lijevo- desno pokret glavom/vratom dok tako žvače tu jebenu žvaku, ili ipak k'o kad se kurva nagne mušteriji kroz prozor auta pa se tako razjapi sa tom žvakom po ustima i kaže kolika joj je cijena; pa još kad puše balončiće ali nekako opušteno da taj balončić lagano pukne i onda čuješ "puuuu" nakon što pukne, pa se taj miris žvake raširi po cijeloj prostoriji pa k'o da sam mu u ustima. Takvi ljudi to namjerno rade, samo ne znam zašto!

  15. Нервира ме људска глупост, малограђанштина, трачање људи, перљање у туђе животе, космичка правда, то што новац игра кључну улогу у рангирању људи у друштву, што је некадашња социо-утопија замијењена са 6 мизерних банана држава, што ми је мајка на боловању а отац пред пензијом, па ја морам да дам све од себе, што ми стипендије касне, што су нам вође идиоти са купљеним дипломама који положаје користе да се добро нафатирају, што остали народи мој народ гледају као варваре и терористе, што не знају гдје се моја држава уопште налази, што је поскупило точено, што не постоји средња класа, него нам се друштво дијели на екстремно богате и сиромашне, што је рат на овим просторима људе натјерао да забораве да су људи, што на телевизији не можеш да погледаш ништа нормално, што се омладина фура на јефтине ствари и што им је скуп моралних вриједности заправо празан скуп. Има још много тога... Да, нервира ме и то што се нервирам око свих ових ствари, па се због тога осјећам као да имам бар 50 година. Ја сам један исфрустрирани студент.

  16. што је поскупило точено

    realno,samo je ovo problem.

  17. Да, заборавио сам и ово. Нервира ме што имам двије државе, у једној живим, у другој студирам, а реално и једну и другу заболи лакат за мене. Благо теби кад ти је само то проблем у животу. :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.