Šta te nervira?

  1. Kada neplanirano nestane vode, čekam pola sata do sat da vidim da l' će doći onda od silnog čekanja odem kupim jednu od 5 litara za pranje ruku i dve od po litar ipo za piće, vratim se kući kad ono "Snajka, nisi morala da ideš, stigla voda." I tako svaki ama svaki put kada nestane voda. Iz takta me izbaci jer 'beno mora da dođe kada kupim vodu.

  2. toliko te izbaci iz takta da je oterash u pershun :D

  3. gde to toliko neplanirano nestaje voda,a ima interneta?

  4. toliko te izbaci iz takta da je oterash u pershun :D

    Ja sam suptilna tad. Sve lepo i od reda opsujem. :)

    gde to toliko neplanirano nestaje voda,a ima interneta?

    U gradu. :)

  5. u kom to gradu?nestane i kod mene,al to jednom u godinu-dve kada rade nesto.sada,recimo radili zezeljev most,pa je bio slabiji pritisak.to je jednom u milju godina.cak nije nestalo,vec je bio slab pritisak.

  6. Nerviraju me debeli ljudi koji su klasični domagoji i neradnici. Tačnije, mrzim ih. Bio sam i ja nekad debeo, verovatno ih zato i mrzim. Pod debeo ne mislim strogo vezano za kilažu, već raspored iste. Kad vidim takvog jalovca od muškaraca, ubio bih ga. Sećam se u srednjoj školi je postojao običaj da je diskretno i indiskretno zajebava drugarica debeljuca, tad mi je bilo krivo. Danas, mislim da treba debele i mlitave ljude zajebavati do faze ekstrema: dok ne odluče da se dovedu do red, ili dok se ne ubiju zbog konstantnog maltretiranja. A ovi odgovorni a debeli nek se dovedu u red, pošto će ih holesterol ubiti.

    P.S. Dobar naziv, oni su "Šta?", ne "Ko?"

  7. Nervira me novi hit chart breaker Daft Punkov singl Get Lucky. Tu pjesmu svudje cujem; prati me. Get MRŠ!

  8. e,brate,upravo komsije to pustaju bas sad :D

  9. Људи који се нервирају на баскету и једу говна ко да играју у паре.
    Ови осим мене.

  10. Skaj Vikler, da ga srentem uletio bih mu klizeći sa dvije noge...

  11. jbm ti hipsterske frizure, kad skine sa strane a zakovrne na gore...jebo li ve justin biber

  12. jbm ti hipsterske frizure

    Meni gotivno kad svi zgledaju ko budale, a ja jedini ko čovjek

  13. to+karirana sulja...jebalo vek

  14. Uske pantalpne koje zautavljaju cirkulaciju.

    Ko žene

  15. Nervira me što se izgubila u narodu ta neka ljubav i toplina.

  16. i mene isto. al' ne brini, žajk, ti to posjeduješ za sve nas ;(

  17. jbm ti hipsterske frizure

    Kad smo već kod frizura
    http://www.frizure.hr/sadrzaj/20130104/04012013025504-v-djecja_frizura_1v.jpg
    http://www.uroda-wdziek.pl/files/images/punks760it.jpg
    K'o petao, samo što ne zakukuriče. :) Jedva se suzdržavam da ne prasnem od smeha kada prođu pored mene. :)

  18. Ovakvi pored mene ne prolaze.

  19. Žene! A jebo ga bog jeste komplikovane, tačno mi se nekad topi mozak od te "komplikovanosti" a u suštini je kurčina jedna jer ne znate šta hoće.