Šta te nervira?

  1. E, svašta zbog čega jedni druge nazivate retardiranim... Fendere, možda neko ne može tek tako da preseče i kaže 'E, od danas idem u teretanu, jedem na kašičicu, trčim maraton!' Nisu svi ljudi isti, zašto si tako isključiv?

  2. Podrska zu Vucicu! Meni je to totalno kul.

  3. vučice, ja moju svekrvu zovem rajka ili rajkica...a kad me nervira onda je RADMILA...mada je to retko. nikad joj nije smetalo...

  4. Госпођо Космо, објаснили сте :наклон:.

  5. E, svašta zbog čega jedni druge nazivate retardiranim... Fendere, možda neko ne može tek tako da preseče i kaže 'E, od danas idem u teretanu, jedem na kašičicu, trčim maraton!' Nisu svi ljudi isti, zašto si tako isključiv?

    Pa prso.

  6. muči me pms već drugi dan, sve me nervira...

  7. Ova tema lepak za ban, boktemazo.

  8. Samo nek se cepa s banijom

  9. Popijte hladno pivo da smiri dušu.

  10. E, svašta zbog čega jedni druge nazivate retardiranim... Fendere, možda neko ne može tek tako da preseče i kaže 'E, od danas idem u teretanu, jedem na kašičicu, trčim maraton!' Nisu svi ljudi isti, zašto si tako isključiv?

    Da, ne mogu da presjeku jer su retardirani. Dobro ne retardirani, nego mlakonje bez snage volje. I mene nerviraju pogotovo u GSP-u, njima bi trebalo zabraniti ulazak u zatvoren prostor. Naravno pričam o onim lađama jebenim, ne bucama.

  11. Nerviraju me domaće pederčine sa ispranim mozgovima koje se tripuju da su nam Rusi neka braća.

  12. Руси су говна највећа, остали бар кажу јебаћемо вас и готово, а ови нам завлаче на кварно док их гледамо ко пријатеље.

  13. Руси су говна највећа, остали бар кажу јебаћемо вас и готово, а ови нам завлаче на кварно док их гледамо ко пријатеље.

    ++

  14. Руси су говна највећа, остали бар кажу јебаћемо вас и готово, а ови нам завлаче на кварно док их гледамо ко пријатеље.

    Jašta, poznata stvar, ali kad vidim nekog mentola na fejsbuku da mi prodaje mudrost (sa sve ćirilicom i caps lockom razume se, kako nalažu pravoslavni običaji postovanja na fejsbuku) a jedva je završio za mehaničara grejne i rashladne tehnike dodje mi da se iserem, slikam svoje govno, okačim na fejsbuk i tagujem faktarda.

    edit: ne bi trebao da se ovoliko nerviram zbgo gluposti

  15. a jedva je završio za mehaničara grejne i rashladne tehnike

    Šta tu nije u redu?

  16. SasvimNebitna
    Fendere, ti si dečko retardiran.

    http://images.wikia.com/cardfight/images/5/50/You-Dont-Say.jpg

    ако је неко ретардиран овде на сајту то је свако ко мени каже да сам ретардиран. Јер да сте толико савршени не бисте толико лудели на моје постове. Нешто вас много погађа то што ја пишем. Можда ја пишем оно од чега бежите у стварном животу.

    Prajsles, da kojim slucajem negujem kult stavljanja tudjih ubergluposti na svoj profil, ovo bih drzao bar pola godine!

  17. Šta tu nije u redu?

    E aj odjebi i ti sad. Jel ti promakao početak rečenice koju si citirao?! Jeste? To 'jedva' se odnosi na činjenicu da neko pomenuti zanat završava 5 umesto 3 godine, što dalje daje jasnu sliku njegovih mentalnih sposobnosti, a koju sam ja naveo u prilog svojoj tvrdnji da isti pacijent nema pravo da prosipa gluposti i nekom govori ko su mu braća a ko neprijatelji.

  18. I da nerviraju me ovakvi ko autor nesss

  19. Blago me nervira kad neko pljuje po Rusima sa takvim argumentima kakvi su ovde izneseni.

  20. Blago me boli kurac da ti argumentujem bolje. I ne pljujem po Rusima nego po pacijentima koji im se guze bez ijednog valjanog razloga, nemoj da izvrćeš.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.