Šta te nervira?

  1. Što si agresivan, šta je ovo, veče agresivnosti? Peace, man, leči kitu ako te boli, nemoj je meni pominjati, ne interesuje me.

  2. Valdo, vidiš da je sve u duhu teme :)

  3. I da nerviraju me ovakvi ko autor nesss

    Drago mi je

  4. Verovatno si vise bio za basket.

  5. Nerviraju me ove bube/leptiri/skakavci što uleću kroz prozor kad je ovako toplo, pa lete, udaraju, trepću po kući, u noć mi gamižu po glavi ili se bar tripujem da će da mi se upetljaju u kosu i tako to.
    Ustajem noću i udaram besomučno papučama po tvrdokrilcima, dok ih konačno ne izuništavam u usnim ko čovek.
    http://stream1.gifsoup.com/view6/4755410/ventura1-o.gif

  6. Nervira me što ne mogu baš nikoga da ubijem.

    +1

    Ovo sumira celu temu.

  7. ama nerviraju me ove torbice sad sto se nose, fazon Luj Vi, emporio i Guccie...nerviraju me ovi kratki sorcevi, sorcici, muskarci kad nose, il nosi sorc ili nosi gace jebem te usta...jebote air mah, mrs picko, odi vamo!

  8. mrs picko, odi vamo!

    Definiši ovo. :D

  9. Iščekivanje. Uplatiš rezervaciju, imaš rešenje za godišnji odmor ....

  10. Majav, gde putuješ? :)

  11. prijavljujem se! dolazim 13%

  12. Nerviraju me picke sto glume da su nedodirljive kod audrey hepburn u filmu dorucak kod tifanija, nerviraju me vise od ovih koje drze jasno parolu "jebte mene prvo".
    nerviraju me satovi rucni, nerviraju me brojanice kad vidim da neko nosi, ski oprema, fakultetske organizacije, izgradnja karijere i mejstrim presr...

  13. I naravno, kad se neko dere, m? :)

  14. či si ti forget mi not, či si?

  15. Towelie_

    Verovatno si vise bio za basket.

    Ma i one su, al' neće da odskače.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.