Šta te nervira?

  1. Ničiji, samo mi dosadno večeras...

  2. Ликови попут тополе

  3. Topola jebe manekenku, a ti?

  4. Топола је зарадио брдо пара овде, а ти?

  5. Topola ima dlake na grudima, a ti?

  6. Топола има дрвну грађу, а ти?

  7. Топола је расан, а ти?

  8. Trenutno mi idu na kurac jebeno skoro svi ljudi do kojih mi je stalo i sve bih ih pobila na licu mjesta momentalno. MRŠTE STOKO SVE ĆE VAS PODAVIM!

    I tastatura mi ide na kurac.

    Il je sve ovo trebalo ić međ jadanje temu? Ko ga jebe, isto sranje drugo pakovanje.

  9. Nervira me Novak Đoković i drugovi koju su me ispalili za bazen jer će gledati njegovo polufinale. Đokoviću jajaro.

  10. Topola ima dlake na grudima, a ti?

    Polako bre, pa za koju godinu ce u pubertet, pa ce biti i dlaka.

  11. Haha, jebote, u poslednje vrijeme ljudi redovno ispaljuju zbog Đokovića. A grend slem se rijetko kad igra ispod 2 i po sata. I čemu žurba onda? Od trećeg seta se počne sa gledanjem i polako...

  12. Mene nervira Đoković a niko me nije ispalio, jednostavno me nervira.

  13. Aj da igra finale i da će da se usere dok pobedi, nego jebeno polufinale. To ko da gledaš finale kupa Vojvodina - Jagodina....

  14. Кад се сретнем с људима у БГу па ми кажу ''ајмо на бас''

    ...

    Због тог ''бас'' не да бих оставио прохибицију у БГу него бих и струју и воду заврнуо од 10 до 6

  15. taj izraz se koristi i u ns.

  16. Ja to tvrdim već duže vrijeme, to za struju i vodu.

  17. taj izraz se koristi i u ns.

    Користе га ови што дођу из БГ лолололол

  18. Или се ја дружим само са интелектуалцима, никад за 23 године нисам чуо да је неко у НСу рекао ''бас''

  19. to samo zidari koriste.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.