Šta te nervira?

  1. 1. Likovi koji pričaju o LOL-u u mom prisustvu. Jebote, ne razumem jednu reč koju kažu! Samo veznike uspem da pohvatam.

    ne razumem jednu reč koju kažu!

    Pitaj sta te zanima lolo

  2. Privatnici. Nisu svi takvi, sigurno, ali mnogi, mnogi jesu, ti me nerviraju.
    Alavi polupismeni masni šatro-preduzetnici po modelu dognaj-prodaj, igraju se kao nekih poslodavaca, zovu na razgovore, pa čuli za ci-vi, traže da im doneseš, pa te nešto ispituju, kenjaju, prave gomile od iskenjannog i premeštaju se pa prave nove. Kako su oni osnovali MnogoBitnuFirmu sovih 10 prstiju kvrgavih, da ima da ti bude privilegija što ćeš da smrdiš tu u njihovom jebenom poslovnom prostoru.
    I onda će da ti uvale da radiš sve i svašta, znači duplo više od bilo čega dogovorenog, neće te prijaviti, ali će zato da ti odlaže platu opet, pa opet.. Mnogo mu 20 ijada da ti da odjednom, nije naviko da daje bre, osim sebi za kola i plazmu.
    Kad smo u kurcu, pa ne možeš da nađeš ništa bolje, nego noćiš u firmi bez grejanja, ispadaju ti oči, jer si portir/sistem-inženjer/prodavac/prevodilac/magacioner/kafe-kuvarica.
    Pederčine raspale.

  3. jebiga, slažem se bukvalno sa većinom...ALI...ko i tebi brani da otvoriš nešto tako privatno pa da možeš da trošiš na plazme i limuzine?

  4. атеншн хорови

  5. tj. hteo sam da kažem da ako taj masni kvrgavi smrdljivi polupismeni može sve to da postigne, šta bi tek ti onda mogao? sam si onda kriv ako dozvoliš sebi da te neko takav gazi...osim ako se ne smatraš gorim od njega

  6. Kaunte odakle ti taj izraz "dognaj-prodaj"? Poznato mi nesto, odakle si bogtejebo?

  7. ortaci sto kad se napiju idu kod svojih devojaka da im pricaju bajke i ljube ih u vrat.
    ili sam samo ljubomoran jer ja nemam jednu

  8. Nije meni, Pezoše, niko kriv, ja konkretno nisam direktno u ovoj priči, ali vidim ljude iz okruženja kako skapavaju kojekuda kod vajnih gazda, pa me to smara.
    Nije ni privatnicima (preduzetnicima tačnije) pala kinta s neba, rintaju i oni, plaćaju dažbine i lomove. Ali bre kakvih tu ima skotova, to je strašno. O mobingu i ostalom da ne pričam. Ne trpe to svi, batale, ali ne može svako početi od nule.
    Ljudi i ne traže puno. Ako firma ne radi kako treba, ne možeš dobiti platu, ali kad vidim da gazda kupuje perverzije, a ne daje plate (tipa 200 jura) mesecima, pa zar nije đubre? Dostojan prezira i rubrike "Šta te nervira", makar.

    BezDeranjaMolime, iz Čačka.

  9. Konte, taj neki rad. Dok sam bio u Divigavajolendu, nas inženjere gazda ćelavi crnogorčina slao po burek i da izbacujemo smeće. Stručnjak u pičku materinu - spičio ćaletove pare u Londonu na studijima neke poslovne koju nije završio pa našjlijedio firmu od oca. Jednom tražio da za mesec dana iskodiramo "neki tako zgodan algoritam za kompresiju par 'iljada puta efikasniji od najboljeg postojećeg (?!)". Pa mamu ti kozojebsku, da imam tako nešto sigurno tebi ne bih dao. I da, lik ucenjivao radnice otkazom za... znaš već. Ako neće, mobing i šikaniranje do otkaza.

  10. Neko je to nama jugonostalgičan, awwww. Neko se to priseća lepih vremena kad si mogao dugove nataknuti na nerođene generacije. :*

  11. daj, nemojte se svađati :(

  12. HR ili human resource ili kadrovsko
    tj vecina ljudi koji rade u tom odeljenju firmama u kojima sam radio ali i u kojima sam konkurisao, a nisam radio.
    nerviraju me vise od ljudi koji rade za salterom, za ljude koji rade za salterom imam sve vise razumevanja, ustvari, kad razmislim, oni su mi postali nekako dragi.

    ali HR likovi, brrrrrrr

  13. Mrzi Hrvate, jbg, nije to strašno.

  14. Još jedan mladi čovek izgubljen u talasima mržnje.

  15. vidis da nisam u stanju slozenu recenicu da sastavim, toliko me iznervira i sama pomisao na hr likove.
    nemam nikakava talenat, a nije ok da sa faksom radim kao taksista, sta cu, ajde hr.
    i tako...

  16. Vidiš da sam ja na temi i pisanje ti sasvim korektno ide. Sve se može, matori.

  17. Мрзим хулигане и металике са дугачким косама.

  18. Мрзим кад ми неко каже да сам леп, знам одма да ме зајебава.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.