Šta te nervira?

  1. Mrzim što mi se strašno kenja a mlada dama sa kojom se dopisujem preko fesbjča je odlučila da me iznenadno napusti i sad će da se vrati. A ja moram da idem da kenjam, i posle, je li mladi luče šta bi sa onom, ništa KENJAO SAM...

  2. tipovi koji guraju engleske fraze u govoru da bi zvučali pametnije

  3. ljudi koji prvo zovu na fiksni
    najgori jebeni jevreji
    jedino ne krivim babe i dedu moje jer cudno da uopste znaju da koriste i taj telefon lolo...
    i ok kad probas na mob,pa nedostupno,ne javlja se,pa zoves na fiksni
    al ako prvo zoves na fiksni i samo na fiksni jebena si jevrejcina
    koliko puta me budio u 8 ujutru fiksni telefon...znaci zvoni sve dok se neko ne javi...iritirajuc onaj zvuk...kad vidi da se niko ne javlja ne saceka ni 3 sekunde opet odmah zove...jedva se suzdrzim da ne otream u 30 pizdi materina taj komunjarski glas koji trazi mog caleta

  4. Ženska dlaka kad mi se na bazenu uvrze oko prstiju na nozi.
    Da mogu da nađem koja je likuša i ostalu kosu bih joj počupao.

  5. Ovi što poste, a non-stop nešto izvoljevaju.
    U restoranu/prodavnici...

    A ovo sa čim je? A je li na ulju? A ima li jabučare? Na ulju. Neću. Dajte mi ovo na vodi. A ovo? Ne, to pored, je li posno? Može. I još ću..

    Pa jebote je li postiš ili koji moj? Leba bre, džema i suvih šljiva i vode i kapak.

    Ja u prodavnici:

    A koja je ovo torta?
    Posna, vitlejemski vetar.
    Dajte mi ovu pored.
    I ta je posna, sa medenim srcetom (jbt!)
    DAJ MI NEKU MRSNU JEBEMTI VIŠE

  6. a ono kad se muvaš pijacom i razmišljaš o tome koji si se kurac ženio kad ideš sam po jaja i kelerabu, a stotinu baba sa tezgi više "Izvolite, izvolite, izvolite...". Vratim se u devedesete i ono na ulici dvizzz, devzzz, dvzzz... jebote, kazaću ti kad me nešto zanima...

  7. КАКО МОЖЕ ЏАР ЏАР ДА ТЕ НЕРВИРА ЈЕБЕМУСУНЦЕ???

  8. Debil je i mlati mnogo i sjebava bića i imovinu trijes parseka u radijusu. A glas tek, lelel

  9. Voditelj naxi radija koji Prljavo Kazaliste naziva "Prljavci" i prenemaze se dok prica, umiljava se. Gej.

  10. Badnjaci. Ok običaj i sve. Ali ih lepe već na sve živo.
    U kancelariji - badnjak.
    Na saobraćajnom znaku (!)
    Kao: pazi, pešački prelaz, mir-s-tobom-grešniče-badnjak-hristos-se-rodi-pomiluj-ograničenje-40-na-sat-rastko-kao-hrast
    Na hladnjacima mercedesa
    Veliki badnjaci će uskoro biti i nalakćeni na zidine općina, muzeja, preprečavaće put do prodavnica, vrtića i pijačnih prodavaca.
    Badnjak: hrana i lek. Simvol i ogrev.
    Badnjak: kroz mitove i istoriju.
    Danas laserom, nekad - badnjakom.
    Zažmuri i zaokruži broj 2: Vučko i Badnjak do pobede, GO SNS Voždovac.
    -----
    E, da... Plastične čačkalice.

  11. oni dijetalni hlebovi i sranja mi toliko idu na kurac...

  12. sa njima ne moze ni da se daje omaz http://vukajlija.com/omaz/192169
    jer se raspadnu i tanki su

  13. Zero, plastični badnjaci. Nisam mogao da verujem prošle godine ali da. Plastični badnjaci...

  14. То са бадњаком је пагански обичај, остало из времена док смо штовали Перуна и тако те, кад је храст вио свето дрво. Ал боље такве обичаје да негујемо него да се облачимо као идиоти на Лучиндан увече.

  15. Нервира ме кад на тевеу видим оне крезубе црквене мишеве, што су набембали по десеторо деце и онда кукају да им се помогне. Мрш бре, па свако зна да наштанцује толико деце али треба то нахранити и обући.

  16. И нервира ме кад неки клошар из основне избаци слике из петог разреда и све нас тагује, јебем га у уста баш.
    Ено малопре ме таговали, не желим да се сећам какав сам клошарћић бијо са све раздељком по средини главе и неком свиленом ала јацпи кошуљом.

  17. Zerovane, preskoči oglase! Badnjak moraš sam da fikneš i ako preživiš, uneseš ukuću.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.