Šta te nervira?

  1. Idemo dalje, u susret praznicima. Usklikniimo badnja-a-kuuu
    http://vukajlija.com/badnjak-na-hladnjak/49185

  2. oni sto stalno pricaju o drzavnom poslu i ivanu ivanovicu. ne shvataju da smaraju.

  3. Nervira me debeli peder koji mi šalje pvt sa nečim što bi trebalo da predstavlja njegovu malenu kiticu, izvesni VejvRajder.
    EDIT:
    Obrisao je, hvala mu, ali me svejedno nervira njegov postupak.

  4. nije ti se svideo Leprikon? pa sam si tražio
    e jbg...

  5. Мулуцин нови "дечко"

  6. Nerviraju me usijane glave osoba koje su mi jako drage. Pomažeš na sve načine, pare, saveti kurac palac i kad kažeš nešto iz najbolje namere ta jebena osoba posluša nekog poznanika jebenog. Kao fazon on joj misli bolje nego ja ili neko isto joj tako blizak. Da zlo bude veće posle dođe da se žali pa opet ja vadim iz pičke trnje. I nikako da nauče jebem ti dan. Nikako.

  7. Seljačine što se fotografišu na tuđim motorima!

  8. Ovaj ispod je peder..

    (kao utemeljivač ovog načina podjebavanja imam imunitet na isti)

  9. I naravno ovaj crnogorski siđoš Pazl sa svojim smaračko-brđanskim smislom za humor.

  10. Kad neko obećava kolektivnu pijanku ako ubode kakvu kintu i onda kad se to desi, nestane sa mape i posle dva dana zove na kafu, naravno nema za kafe, jer je "vratio sve dugove".

  11. Ljudi koji automobil nazivaju ljubimcem na četiri točka.

  12. Људи који кола називају аутомобилом.

  13. Аутомобили који називају људе колима.

  14. Kola koja ljude nazivaju automobilima.

  15. Ljudi koji (po-čačanski) kažu da su kupili auto kod Kola, a ne kod Koleta.

  16. Кооооооола.

  17. Људи који кажу "Био сам код Ђорђета"

  18. Ђорђе који каже да је колима био код људи.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.