Šta te nervira?

  1. Јесу у Чачку свињски коли или свињски котлети?

  2. Automobili koji su sa Đorđem bili kod kola.

  3. akcenat ljudi iz srema i mačve. pogotovo loznice, pa to je najgadniji srpski koji možete čuti, ubedljivo

  4. Гледао сам Нооооола
    Ноооола Ђоковића
    Али Нооооола

    Хехе, а има и кафана Код Боооола

    До бола, јбт

  5. Мени чачански готиван, али зато ми се Смедерево и околина гаде по том питању.

  6. Ljudi koji gledaju Novaka i kunu se u istoga.

  7. немојте тако морамо чувати културолошки диверзитет и наш језик и знакове интерпункције

  8. Najgore mi kad ustanem ujutru posle nekog pijanstva ko obicno mrtav ustanem ko keretina i onda me zovu ovoj si rekao ovo ovoj si rekao ono,ceo dan umirem od sramote. To me toliko nervira da cu da prestanem da pijem. a i bolje,nisam za alkohol/

  9. Mladi ljudi koji mi na "Zdravo" redovno odgovaraju sa "Dobro jutro/dan/veče".

    EDIT: E, da. "Drugari" koji slave, a ne zovu me na slavu, čak ni treći dan, valjda zato što ja ne slavim. Jebemti takve prijatelje.
    Šta bi da sam musliman? Tš. Loš primer.

  10. ahahahhahaa
    Brate imaju i muslimani praznike, zvali bi te, jer bi onda i ti njih, ovako ako ništa ne slaviš...jbg.

  11. Mladi ljudi koji mi na "Zdravo" redovno odgovaraju sa "Dobro jutro/dan/veče"

    pouzdan znak da si mator...

  12. "selfi", domaćemedijsko nametanje tog izraza sa sve objašnjenjima kako , zašto i slično, zašto je to super, zašto nije, uopšte cela ta dramaturgija oko nečeg tako beznačajnog.

  13. Mladi ljudi koji mi na "Zdravo" redovno odgovaraju sa "Dobro jutro/dan/veče"
    pouzdan znak da si mator...

    A viđu doktora, odmah postavlja dijagnozu.
    Ovo se odnosi na ljude koji nisu klinari, npr. ko ti, nego tu negde, mojih godina ili možda čak neznatno stariji. Poenta je da sa tim "dobar dan" kao zvuči zvanično, na distanci, što je neprirodno, usiljeno, glupo kakogod.

    Nego, ontopik: VejvRejder

  14. Nego, ontopik: VejvRejder

    awwww, pa nije mi bila namera da te uvredim... :/

  15. NERVIRA ME BESMISLENO UDARANJE PRINTA OD STRANE VEJVA I NJEGOVO PROZIVANJE DA SMO NARKOMANI I SLIČNO, STVARI KOJE SAM MU REKAO ZA KEVU NE MOGU DA MU NAPRAVE SRANJE I POMETNJU U ŽIVOTU BAR SA NEKE ZAKONSKE STRANE TIPA MURIJA I OSTALO , A ON IZ DANA U DAN PRERASTA U JEBENOG MANIJAKA KOJI SNAJPERIŠE ČET PO ČITAV DAN I UNIŠTAVA MI BORAVAK NA OVOM SAJTU A DA BUDEMO REALNI DOPRINOS ISTOM MU JE GOLI KURAC. SVE SE SVODI NA DIZANJE TENZIJA I PALJENJE NEKIH SVAĐA. TAKO DA ŽELIM DA SE POKRENE NEKA PETICIJA ZA SANKCIONISANJE IDIOTA I TRAJNO PROTJERIVANJE ISTOG ODAVDE, JER NEMA MUDA DA STANE IZA SVOJE IZJAVE I SUOČI SE SA POSLEDICAMA. AKO JE TOLIKO MUDO NEKA SE POJAVI NA FERCI KADA GA PROZOVEM PA NEKA ME UŽIVO ISKRITIKUJE ZA DIRANJE KEVE.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.