Prijava

U pravu je Cara, ko su potomci Karingtonovih ovde,a?

Да, али како доказати, а да не лажу људи? Да се сликају поред, и типа данашње новине?

Treba uvesti kontest radi komprehenzacije bla bla:

1.Primanja porodice na mesečnom nivou
2.Sve nepokretnosti
3.Vozni park
4.Putovanja tj odnos mogućnosti zajebacije u odnosu na imetak, kao u španskoj seriji. Dakle, prebogat sam a ništ ne radim a samo curi
5.Iskustvo u napušavanju siromašnijeg

ZA
Ovo je najbolji predlog u poslednjih 6 godina na sajtu.
Za nagrdau ima da bude N01. Ne verujem da će Straji smetati.
Ipak, buržuj je buržuj. Jebo sve ostalo.

SIROMASNHI TULUME I BOGU SI TEZHAK oolloloollolool

Али, поента је ШТО БОГАТИЈИ, а што мање да радиш нешто.

ахаххахахахах ае нек неко отвори најзајебанију тему на форуму и да му сви попушимо чкупи онда

5.Iskustvo u napušavanju siromašnijeg

glasam za ovaj predlog
ko iskusniji, taj bogatiji

Da vidmo ko je to bogat i da li je vam je svejedno,

svi se preseravaju kako su namateriajlne stvari bitne a to mahom govori sirotinja, kao opravdanje za svoju nemaštinu. NE SMEJU DA ČUJU REČ BOGATIH JER SU PIČKE, samo se skalnjaju umesto da prihvate bogate ljude da ih nauče nečemu u životu!

UA SIROTINJA

ја сам моро да позајмљујем паре да уплатим месечног ктитора

Tako je, fotografije sa letovanja, garderoba koaj se kupuje, mobilni telefono, što više slika i neverovatnih doživljaja

IMA DA ZAVIDITE SIROTINJO KADA KRENEM DA VAM KOBJAŠNJAVAM ŠTA SVE IMAM U ARSENALU

Ja čekam da vidim ko je najbogatiji, pa ću da vičem ua sirotinja.
Možda dobijem neki dinar il kiflu da jedem.

VALSINABR JE BIJO BOGAT A OTERALI STE GA JER NISTE IMALI MUDA DA TRPITE BOLJEG OD SEBE

gade mi se siromašni ljudi oduvek.
moj drug, inače mi je i komšija je toliko siromašan da živi u zgradi staroj 250 godina, nema ni svoju sobu nego kad dovede devojku u tu šupetinu keva i ćale moraju da idu negde u komšiluk. Da ne pričam o tome da nema ništa, ali bukvalno ništa od original garderobe, nego ponekad kad skupi cela porodica 3000 onda kupi one falš nike trenirke da se oseti malo važan kao, kompleksaš obični.

Trotinet, dečji, kineski....komada 2...

AJd da ne spermujemo više,nego neka neko od bogatijih otvori i tu aristokrstsku temu olololo!

Ево ПЕТАР је почео, богати другари, ОСЛОБОДИТЕ СЕ И ВИ!

Čemu taj hejt nas siromašnih?!!!
Ja volim bogataše. Poštujem ih jako i divim im se pred spavanje.
Ujutru su mi prva misao.
Pa i ja želim da budem bogata. Ne uskraćuj mi to pravo samo zato što je Vlaskupar otišao sa sajta. Dosta je i bio onolko bogat sa nama. Ukazao nam je veliku čast.

царе то је жалосно, то не треба да ти се гади. РСО СИ !