Prijava

XELA onda dođi na kafu! :D

Голф 4, ТДИ, 1.9, 140 коња.

НЕКИ СУ СЕ ТАКО СМУВАЛИ !!!

Hugo de jos jednom, nisam procitao dobro... Hercegovac, povazdan para imali ko kamenja... : )

''Japanci prave motore a Italijani strast'' moja Aprilija jebe kevu u svojoj klasi, samo, generalka joj je 400 evra, mamu joj jebem. Dok je Pjadjo neunistiv... Odusevljava me, sa njim idem da berem pecurke...:)

џела, идемо заједно, ја му скидам алу фелне (извини, нису раткапне, нисам бацио поглед :)), а ти брисаче. и зовемо цигане да му перу шајбу. ко га јебе кад је буџа.

Bravo Stefane, odličan izbor. A i delovi za te nove, usrane Renoove su jeftini, lolololo.

i bio je samo 6 500 evra za razliku od slicnih automobila iz te klase :P

Sama cinjenica da košta manja ti ne govori da si se zajeb'o?

Elem, ovaj je najsličniji mom, da prostite:

http://u.jimdo.com/www28/o/s523a84f97bbcbdc1/img/i0174dfb17392f384/1279199500/std/rich-s-1995-a124-e320-cabriolet-brilliant-silver-on-black-photo-fridays-in-ledgewood-nj-may-2008.jpg

џела, идемо заједно, ја му скидам алу фелне (извини, нису раткапне, нисам бацио поглед :)), а ти брисаче. и зовемо цигане да му перу шајбу. ко га јебе кад је буџа.

Dogovor, kovaćemo planove iz mog stana koji gleda direktno na njegova kola :D

Ае пали Тулуме, није фора ако си буржуј.

Što brate, pa meni je baš do jaja. Pičim žurke.

Daleko sam od budže, samo nemojte znak da mi dirate, za znak koljem :D

Наватаваш рибе на ауто, није фора:)

Kad ga već pominješ... hmmm :D

Sama cinjenica da košta manja ti ne govori da si se zajeb'o?

Naravno da ne! Nemam nikakvih zamerki, sto se Megana tice. Pre kupovine sam se dobro raspitao i niko nije rekao nista lose o njemu. Jedina mana mu je elektronika, previse je slozena... A sto se delova tice- kais i remenici od 25 000 na svakih 80 000km su jeftini?! Filter za ulje od 7500 je jeftin?! LOLO

Tip riba koje bi mi blajvale zbog bemwea od mene može da dobije samo neki oštriji predmet od kurca, recimo šrafciger, u osetljiv deo tela, recimo oko.

StrajaKg
Daleko sam od budže, samo nemojte znak da mi dirate, za znak koljem :D

искрен да будем, ја сам мислио да је то одавно скинуто, нисам обратио пажњу. па на мечкама се прво нишан скида, па онда све остало, лолол.

Tip riba koje bi mi blajvale zbog bemwea od mene može da dobije samo neki oštriji predmet od kurca, recimo šrafciger, u osetljiv deo tela, recimo oko.

Ih, sto si bezosecajan... gre'ota je kad nesto imas a ne das :)

Imam celu garnituru šrafcigera, lololo. :)

Sad i ja sviram kurcu, ne odbijam pušenje, ali me nekako mrzi da ih pitam.

Katija vam objasnila
Preračunajte ovaj traktoru u jurima i idite.
može lock