Prijava

Belo, manje je slatko, pa me ne grebe u grlu.

Jel jedeš koštice od lubenice?

Само кад ми неко промакне :))

Познајеш ли неку Вишњу?

Ne, ali poznajem Dunju.

Jel poznaješ neku poznatu ličnost?

Познајем.

Исто питање?

Poznajem i ja.

Nosiš li naočare za sunce?

Не, кратковид сам па носим наочаре, једно време сам имао фотогреј стакла, али сад носим ове пластичне, без заштите.
Иначе, све до ових биле су ленонке.

Шта мислиш о ленонкама?

Nema tu šta mnogo da se mudruje. Neprevaziđena klasika, isto kao i starke i 501.

Ideš li nekada na zimovanje?

Не, не рачунајћи такође ретке излете. Као клинац сам ишао по планинама хахаха али нешто се нисам превише одушевљавао

Место у свету које би волела да посетиш, град, споменик?

Lisabon. Oduševljena sam gradom, često sanjam da šetam njegovim ulicama iako nikada nisam bila, posle na guglu pronađem neke sličnosti iz mojih snova, potpuno ludilo. Takođe bih volela da dodirnem Kineski zid i kročim na Uskršnja ostrva.

Isto pitanje.

Таџ Махал, јако бих волео да га посетим! Пар градова бих волео да посетим, али ту мењам жеље (не жене хахахах) па није ни битно...

Јеси ли икад помислила у некој ситуацији "Шта ме кошта да сад урадим то и то (нешто откачено) само да видим реакцију људи"?

Pomislim, a ponekad i uradim, ali ne toliko zbog reakcije drugih, nego zato što hoću to da uradim, bez obzira na sve...dokle god svojim postupcima nikoga ne ugrožavam.

Da li ti se desi da na ulici nešto glasno kažeš ili zapevaš i tek onda shvatiš da nisi sam?

Почнем да се смејем :))) једном ме је друг видео и каже "Ниси нормалан, смејеш се ко будала", а ја сам одговорио "Дакле треба да плачем?"

Знаш ли неки плес?

Ne, nažalost. Volela bih da znam bar valcer...možda naučim.

Šta smatraš da je tvoja dobra osobina, a drugi je vide kao manu?

Хм, нисам о томе размишљао раније, тренутно мислим да су људи препознали моје добре особине и тако их и посматрају. Постоје моје мане које други гледају као добро особине!

Исто питање.

To što kada mi se neko ne dopada, ne umem da sakrijem odbojnost i obrnuto, kada mi se neko dopadne na prvi pogled, odmah ga obožavam!

Koje tvoje mane su u očima drugih dobre osobine?

Prebrutalno iskrena i nem' dlake na jeziku(ni u bukvalnom smislu :). Mada to može i na jedan i na drugi način da se gleda. Nekad i ja kažem da mi je to dobra osobina.

Da li si imao/la rošule kad si bio/la mali/la? :)

Jesam, imam i sad.

Da li se nekada penješ na drveće?

Лењост и повремена неодговорност (само у ситуацијама кад је могуће приуштити неодговорност, да се мало правдам:).
Е сетио сам се занимљивог одговора на претходно питање, ја кад ме неко смара и желим да избегнем разговор, то не умем да спроведем у дело јер немам срца да неког, ко ми у суштини ништа лоше не чини, откачим. Ето то је и лепо, али друштво ми то понекад приговори.
Уф ал касним, не пењем се :)))

Волиш ли овакво време, хладније али сунчано?

Volim. Volim da mi je hladno, a kad izadjem na sunce i osetim toplinu na licu, bude mi odma toplo oko srca :)

Jel ti se oženio neko od boljih drugara ili udala neka drugarica?

Sve može ako sunčevi zraci stignu do Zemlje, pa čak i da je minus.

Da li kasniš?