Prijava

Trudim se da ne kasnim, jer poštujem tuđe vreme. I uglavnom uspevam u tome.

Jel tvoj grad ima reku?

Не баш из језгра, али неки јесу, имају и децу.
Касним...
:(
Има!

Јел и теби кул зубато сунце?

Jeste, cool je.
Moj grad ima dve reke...ako ne računam Topčiderku.

Koja reka protiče kroz tvoj grad, ako nije tajna?

Sava a i Dunav, tamo na uscu

Koji je tvoj grad ako nije tajna?

Варварин (мислим град, варошица), а река Велика Морава, мада волим и Дунав, он је у мом другом граду хахахах

Вијетнамке или фајерке?

Vijetnamka, skoro sam videla jednu fenomenalnu u vojnoj prodavnici, 100 evrića, fenomenalna!!!

Koju obuću nosiš zimi?

Канађанке, купио пре пар година, размишљам о куповини неки цокули, али не знам, нисам ни гледао баш.
Ја купио вијетнамку прошле године, одушевио сам се и чудио зашто то раније нисам учинио!

Исто питање.

Imam pretople i preudobne kengurke, do pola lista, mogu u njima na Himalaje. Braon su boje, a hoću da kupim i crne ako budu na nekom popustu.

Na šta se greješ kući?

Тренутно се негрејем, челичим се хахахах централно...

Сматраш ли да си жилава, како подносиш разне услове?

Psihički sam veoma žilava, ne dam na sebe, što bi rekli, ali kad zagudi zima onda sam kukavica.

Voliš li kuvano vino?

Не, не волим вино генерално, пијем га само кад су изузетне прилике :))

Волиш ли Мастику?

Probala davno, ne sećam se kakvog je ukusa.

Uzo?

Не...

Спорт који не капираш?

Bejzbol.

Kad ti neko kaže "Šta me gledaš, jel ti nešto smešno?", šta odgovoriš, kako se ponašaš?

Као млађи "Шта ти није јасно?", а сад не знам, дуго ми се нико није тако обратио.
:))

Да ли ти нека сцена којој присуствујеш на улици, или неки детаљ, остави такав утисак да размишљаш о томе цео дан?

Da, desilo se jednom, dobro se sećam. Videla sam mrtvo vrapče koje je ispalo iz gnezda i uginulo na trotoaru. I tako sam se bacila u neku filozofiju, da sam narednih par dana bila smorena. Doduše, tad sam bila u pubertetu, donekle je i razumljivo. :)

Da li si nekad video/la da nekog pljačkaju i šta si uradio/la povodom toga?

Нисам видео, није било разлога за реакцију.

Јеси ли икад опљачкан/а?

Srećom, ne. Dosta vodim računa o takvim stvarima.

Kakvi su ti planovi za danas?

Штребање. Да се јавим брату, и одредим кад ћу видети своју братаницу преслатку. Да мало вежбам на гитари. И да још више учим.

А твоји?

Treba da odem po veš u perionicu, raširim da se suši, a onda čitaonica čitaonica čitaonica...

Kad si poslednji put izlazio/la u neki provod?