ПОПОВИ: Друштвени паразити или само стереотип?

  1. Mislio sam da misliš na drugo zeleno :) pardon

  2. А ти кап знаш на шта Жика мисли? :) То нико не зна, ни он сам вероватно...

  3. Па тоооо!!! Видите да воли зелено-освежава!

  4. Како ја овог лика никад нисам видео у граду! Ал немо да се бринеш Жико начичу те у граду!

  5. Рече поп у првом клипу, пушење је кађење ђаволу. Нисам знао да то сад тако зову, напредовао сленг у пичку материну.

  6. Ето,ставих то у дефку,па ви радите шта вам на вољу.

  7. Ето,ставих то у дефку,па ви радите шта вам на вољу.

    де дефка? дај да лајкујем. хаха, кађење ђаволу, ово просто мора да се уврсти у мој речник.

  8. Музика не мора да буде ни агресивна да би протурила своју поруку која је можда политички креирана. Музика може да има и шумадијски благородни звук и да протура хедонизам и безбожије, као у рефрену на изглед наивне песмице: "Узми све што ти живот пружа, данас цвет а сутра увела ружа". Или музика једне популарне Цеце када каже: "Исусе, ајде не лажи ме " више, или да "сече вене и да се обеси"... А код те спрске краљице поп-а има још бољих бисера... У моје време сам певушио песме Брегиног конзервативног рокенрола (Бјелог дугмета), у кога сам се клео, несвесно богохулећи уз моју некада омиљену песму: "Све ће то мила моја прекрити снегови, рузмарин и шаш...", када сам за њим певушећи несвесно исповедао да је "Он био копиле и јад" (а знате ли ко је то Он?). Прве јеверјске осуде и борба против Христа изражавале су се у моралном карактерисању Богородице и њеног Сина. Треба ли свештеник да говори против овога или не? Ајте молим вас!

    Procitajte ovo aahahhahahaha Ceco ceco
    rokeri bogohunici jedni

  9. Нисам читао претходних 20 страна, надам се да не офтопикујем.
    Дакле, изнећу један случај из моје ближе околине који сматрам за типичан пример попа као друштвеног паразита. Наиме, лик је у мом крају добро познат као јако слободан и широких погледа који су прешироки за хришћанско поимање широког. Често се упуцава женама на све стране, па је прилику искористио и код моје мајке уочивши како има лепе очи и слично, између осталог инициравши и на евентуалну кафу?! При плаћању нечега што је купио код ње рек'о је ''Кад поп није имао пара?'' и ''Ево их, право с крста!''. Интересантна појава. Иначе, чудан, али и готиван лик, играо је и баскет с нама, а на фудбалу стално гледа да измува фаул и да шутне пенал на брзака не би ли зајебао клинца 20 година млађег.

  10. jebote žnji, i u mom gradu je bio isti takav pop. pođe da sveti vodicu pa kad neleti na klince gde igraju fudbal, skine mantiju i šutira. jednom mi je dao ključeve od kola da mu preparkiram, njega mrzelo.

  11. Поп ђевојку узео за руку,
    Одвео је под шупу на клупу,
    Набио јој ћелепуш на главу,
    Па јој онда тијо беседио:
    "Ја ћу тебе за шмизлу повући,
    Мој ће курац сам у тебе ући!"

  12. Kakvi sve kraljevi pišu ovima ovo nije zdravo ahhahahah jedan se zali na vradzbine a drugi cuje glasove u glavi
    http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?qa=2109
    http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?qa=2100
    A ovaj je najveci car perverznjak se jebo pred ikonom Bogorodice i sad ga je sramota kad se jebe sa zenom
    http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?qa=2103

  13. http://www.bsn.org.rs/index.php?id=prl/003

    Žene, kad se ispovjedate radite to po pravilima!

  14. Кизо, ово је генијално! :)

    146. Допуштала сам да се неки производи покваре.

    173. Примећивала сам лоше речи и поступке других.

    187. Ишла сам недељом у шуму да берем печурке и јагоде.

  15. 277. Употребљавала сам мирисне сапуне, креме, пудере, украшавала нокте, обрве и уши.

    ГОРЕЋЕТЕ У ПАКЛУ!!! :)

    280. Волим удобност.

    288. Раздраживала сам умно поремећене.

  16. Поп ђевојку узео за руку,
    Одвео је под шупу на клупу,
    Набио јој ћелепуш на главу,
    Па јој онда тијо беседио:
    "Ја ћу тебе за шмизлу повући,
    Мој ће курац сам у тебе ући!"

    Hahaha, ovu pesmicu sam stavljao u jednu svoju definiciju. Baš je fina. xD

  17. 376. Када су ме нападали нисам се окривљивала него бранила.

    Silovanje znači nije sankcionisano od strane crkve? nemoj da se koja branila!

  18. 460. Пљувала сам и шмркала.

    Znači žene, crkva je rekla da gutate.

  19. 404. Избегавам хладне просторије.

    551. Јела сам рибу без крљушти (јегуља) и јела прављена од крви.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.