Prijava

Dakle, sve je jasno. No ipak, da malo odgovore usmerimo u nekom pravcu. Mozete navesti samo jednog moda i razloge zasto bas njega/nju volite, koje kvalitete (po vama) mod mora da ima itd.

Evo meni bi se svidjao Surovi da je zensko, ali nije...

Ja mislim da pravi moderator mora da bude seksipilan

I da ima duge noge.

A ako je muško, duge udove, isto..

Ja mrzim selenijuma - lovca na copy-paste, ivu98 - zato što mi je obrisala nebrojeno mnogo postova, DLZ - zaboravio sam zbog čega, ali znam da je mrzim, jesam li zaboravio koga? Neo, i tebe bih mrzio, no nisi moderator...

Mensure, izvini što sam ti brisala spamove. :p
Hvala zakođe.
Btw, meni su svi moderatori podjednako dragi. :)

Mensure, Selenijum nije moderator. Sto se razloga tice, posto ga nemas mogu da ti dam :D
Moj omiljeni moderator ce biti vule ali kada postane punoletan i moderator :)

Nemojte Vuletu da napravite moderatorom, spasite bar jedan život... Jadan on, ne bi se skida' s mrčene Vukajlije kad bi bio moderator.

Ja volim DLZ i Kaizena

Sadašnji modovi su mi svi dragi...
O predhodnim...sve najbolje (to se kaže i za Babarogu da te ne pojede)...

artemida, i DLZ zato sto me je spasila bana nekoliko puta,i milostivo me nije banovala onomad
i ja kad budem postao mod

ja se ložim na litijuma.

Ljudi, dajte obrazlozenja. Lepo pise gore. shiva ce biti iskljucena iz glasanja zato sto...eto tako! :D

ja sam lepo obrazlozio

1.Zadnja penzionisana generacija moderatora (zajedno sa onih par što su ostali na vlasti kad je započeo ustanak) - zato što su znali šta rade.
2.Moja žena Shiva - zato što mi je žena.

Kakvi su to lezbo momenti? :D

Što obrisaste one postove?

Zapostavili ste ovu temu...pa reko' da je aktiviram. :)

1.Kaizen-prosto ga obozavam,socan i mocan
2.lithium-on mi je k'o brat
3.neobavesten-najladji mod na celom svetu
4.zyclon-zato sto je lud ko struja
5.kurd-uvek me nasmeje
6.NesaDebeli-jedna jako dobra dusica
7.Che-Vu-zbog neke neobjasnjive sile
Znam da si rekao da navedem samo jednog moda ali sta cu kada sam puna ljubavi!

Ovu temu baš i neće da vam bombarduju postovima, da ih ne bi neko optužio za štek-štek. A pošto mene boli uvo za to, da kažem da nisam baš imala mnogo kontakta sa moderatorima, ali su mi Marijana i Neo izašli u susret kad mi je trebala pomoć, pa eto, navodim njih.