Prijava

hahahah, koja tema, ne verujem.... Evo meni omiljeni modovi Lullaby, Mrmun, Džimi i Zmia....
Zmia mi je jedan od omiljenih autora, za ovo troje ne znam, al do jaja su mi....

Репресијо, је л' зато што си банован био?

Evo Džimi, ja mislim da si ti dobar čoek, dosta od mene.

Вала, доста. :) Ја задовољан.

Bolje ajd gledajte šta vam rade tamo autori po posterima. Rat, vređanje na nacionalnoj osnovi, svega ima.

Mene je reme pohvalio, ja sam zadovoljan.
Inače, meni je omiljeni moderator Mr. Moon. Čujem da je opasan frajer.

Мрмуне, онда мора да си начисто глув.

Kao autora, od moderatora najviše volim Uroševe definicije, a ne'am pojma ovako...Korleone je najobjektivniji čini mi se...Et'...

Ma jok nego me KP jednom nazvao uvlakusom pa da se operem...
Nego volim ja modove drze nas sajt cist od razonozaznoh sranja...

Muluce, imaš pvt :P Nisam gluv, to sve ribe kažu.

Онда си наиван :р Што је твој хороскоп и потврдио.

Ja sam Stefana Swe Modewatowe Mwzim :)

Inače, ako kažeš za nekog da ti je omiljen moderator, odmah te nazivaju dukatlijom i šlihtarom. :P

Puno galamiš dok jebeš ili moderato sviruckaš?
Trebalo bi svima dati titulu moda na neodređeno vreme, da kao u pravoj vlasti vidimo ko je kakav čovek. Idi na postere, razbiše se tamo ljudi, rat bukti a vi ovde gvirite ko će šta o vama da kaže.

Наивни МрМун! :П
Шта каже мој хороскоп?
Има ли шансе да не будем бивен у суботу?

Luli dušo, na Rosonerija mislih. Zar nije bilo očigledno? :))

Meni je omiljeni mod Luli jer tripujem da je dobra riba.

džimi, vi ste vlast, i vaša je dužnost da radite svoj posao najbolje što možete, a naša da vas kritikujemo. ako vas budemo hvalili, opustićete se.

meni su neki modovi bili super pre nego što su postali modovi. i dalje su mi super, ali im to neću govoriti. samo pozitivna kritika, jer ne valja ići u krajnost i pljuvati vas. neki put mi vas iskreno žao kad vidim sa kakvim pajvanima morate da se raspravljate i kakve uvrede dobijate.

jbg, ipak ste vi ljudi. (nemoj nikom da kažete da sam ovo rekla!)

Не знам...Сурови?

Мени Мрмун, први ми је поставио дефиницију на насловну.
Најо емоције, чист интерес.

Moderatori, što ste okupirali temu? Ajmo, mršte na naslovnu!

Džimi, od moje ruke nećeš, Bogovi su ti bili naklonjeni, pa su roknuli kolokvijume. Al možda ipak navratim, ako nabaviš kvalitet granje.

Lemajo, ne tupi, nego reci istinu! Nemoj kod ČIČE da te tužim! :PPP

Мени Мрмун, први ми је поставио дефиницију на насловну.

Mila majko šalji me na vodu...