Prijava

Sve se desilo jednog jutra kada sam izasao na stepeniste oblizhnje bashte i glas bozhiji mi reche idi na Vukajliju i voli svoje modove kao sto i oni vole tebe, samo deset puta ljubavnije.I od tada, kada me je taj prosvetlio glas, ja bar jednom dnevno vodim ljubav sa moderatorima i lepo se slazemo.Nikada mi nista nazhao nisu uchinili i eto to je ono sto bih mogao da vam kazem o moderatorima.Voleo bih sad ovom prilikom i da ih pozdravim i da im cestitam danasnju slavu Sv. Bana Strahinjica.

Ја од модова волим највише Арте, само зато што се контамо најбоље.
Сурови - волим га и зато што за годину дана нисам о њему сазнао ништа осим музике коју воли.
МаријанаП је такође једна стабилна особа.
Че Ву - можда му фали мало објективности, пристрасности и храбрости.
Мислим да од ово четворо једноставно нема и не може бити бољих модова
(осим, можда размодованих ДЛЗ, Госпоџо Згазиш Ме и Ен Доттера).
Сви остали модератори су, по мом мишљењу...блага Језа, Тихи Убица...овај ужас.
(као што примећујете, мој суд је потпуно објективан)

Ja mrzim svaku vrstu vlasti, samim tim i moderatore. Ako ikad prestanem da ih mrzim, prvo ću da prestanem da mrzim Artemidu.

Lullaby, zato što je žensko, zemljakinja, pomogla mi jednom i zato što mi je bacila komentare na 2 definicije.
Uf, ovo je bilo teško. Troumio sam se između nekoliko moderatora, al evo izađe pobjednik.

Dzimi.
Zbog gitara i zato sto ga smatram najboljim autorom.

Nećeš dobiti defku u odabranim.

Korleone, definitivno.
Ima tu jos dobrih ljudi, al' ne znam sto - on mi je najgotivniji. Sto trezan misli, pijan govori!

Isuse Bože zar se i ovo može, dajte ljudi je l' se ovo zove Vuka ili Moderatorika?

Nećeš dobiti defku u odabranim.

Ko, Gamby?

Burzume, imaš pivo za ovu pjesmu!

kakva uvlakačka tema. samo pertlice vire... :|

Boli me kurac, jesam pjan, al' sam reko sta mi jae na srcu! :*

Да л' ће једном да прође нека похвала модератора, а да неко не помене пертле?
Па, ваљда смо и ми неки људи? Нисмо ваљда само за пљување?
Старамо се да вам буде лепо на сајту и да вас не смарају смарачи, а не дате да нас похвале...
Баш сте зли. :(

Mda, a za 8.Mart ću ti kupiti lančić, skupiće odelenje.

Evo Džimi, ja mislim da si ti dobar čoek, dosta od mene.

Ja ne volim moderatore,čisto da vas obavestim...