Prijava

Takve definicije nastaju dok hejteri spavaju... :)

Posedujem dve takve "uklete definicije", ili sam posedovao posle ovog posta :(

Imam ja par komada, nije to ukleta defka - to je prejebeno dobra defka il totalno nezapažena defka.

Мала помоћ-један мод има такву :)

Eeeeee.... ;)

http://vukajlija.com/pozajmi-mi-dete-da-udjem-u-postu

Ова је имала 126:0. Пеки је сликао у тренутку кад је имала 100:0.

А дефиницију са 0:0 је немогуће пронаћи. Да би видео да има 0:0, мораш да гласаш. А а ко гласаш, више нема 0:0. То је та квака.

Pa možeš izlogovan da je nađeš.

E, Džimi, zabranjeno je samoreklamirati se.

E, Džimi, zabranjeno je samoreklamirati se.

Не зајебавај? Где пише?

:))) Kao moderator to bi trebao da znaš. A i da naglasiš da je tvoja i izviniš se naravski. :)

:))) Kao moderator to bi trebao da znaš. A i da naglasiš da je tvoja i izviniš se naravski. :)

Као модератор ћу те просветлити да постоји правило да је забрањено рекламирати дефиниције млађе од 24 сата. Ова, хвала богу, има више од 24 сата, не? :)

Nemoj Dzimi te sto su "imale". Ja znam jednu sto "ima". Koju?
Zinite da vam kazem :)

Uh što volim kada se neko primi. :) Znam za to pravilo, nego volim malo da bockam i da zezam. Pročitaj u profilu šta sam napisao o sebi.

Знам и ја једну што ИМА! :P

I to ne da ima, nego bas ono ima! :)
EDIT: ne ova, naravno.

Ja znam tri koje nemaju minuse. Ali zinite da vam kažem.

Као модератор ћу те просветлити да постоји правило да је забрањено рекламирати дефиниције млађе од 24 сата. Ова, хвала богу, има више од 24 сата, не? :)

Kao smarač ću te prosvijetliti da smiju i mlade da se reklamiraju, rekao tata kaizen, sve dok to nije spem :p

Kao smarač ću te prosvijetliti da smiju i mlade da se reklamiraju, rekao tata kaizen, sve dok to nije spem :p

JA pitala i kaizen rekao da mogu mlađe od 24h da se reklamiraju (jer nema više def dana), ali u razmnim granicama, pa sam otvorila temu EPP....

Само да речем, има једно иљада много таких дефиниција... у данашње време је много лакше да се то деси, али сам ја рецимо прочитао много старијих дефиниција без минуса... и више не пријављујем нити рекламирам такве дефке јер се увек нађе неки болид који ће да је минусира чисто зато што је болид! Једном сам се зајебао тако, више јок!