Ко последњи......последњи 71

  1. Opalac svasta ponesto kod tebe...:))
    Ako, srecno sa slikanjem...
    Sta treniras sad zenoo? :))
    EEEjj cestitam! :)
    Ma nista, ocene, skola, ludila, krenula na ceski, pripreme za rodjendan vec u toku, u pozoristu stalno, sad ce neki festival pa se prati i tako...:)) sto ti kazes nista specijalno...

  2. Treniram tai-chi-chuan,Mici,već je druga godina :))
    Obožavam to! :))
    Fala ti ko najrođenijoj,draga moja! :)))
    A da znaš da su nas ispalili sa plesom treneri-treba da sakupimo veći br.polaznika,pa će onda dolaziti..grrr!A ja taman nabavila sandale za LA!!!
    Pozorište,Mici??DIVNOOO!!! :)))
    Čekaj,da ne kopam sad po forumu-kad je rođendan? :))

  3. E lepo, lepoo, mozda si mi vec rekla ali sma zaboravila, ne zameri ;)
    Eeej ja hocu na pleees....
    Pa pazi, ja pratim sva desavanja, a mnogo ali mnogo razmisljam o mogucnosti da se vratim na stare glumacke staze ;)
    U ponedeljak ;)

  4. Svaka ti čast,kad bude predstava,postavi ovde neki klip da te gledamo svi dok ne postaneš ultra-mega popularna! :))
    Ja navijam za tebe :))
    A što se tiče plesa-to ćemo na nekom vukajlijaškom okupljanju da izučimo :))))
    Kakvu feštu planiraš? :))
    :mig,mig: :))

  5. Ma cekaj prvo da vidim da uskladim obaveze pa da krenem :)
    Hahahahah vazi se! :)
    Joj ako mi verujes bas danas sam otkazala sve planove koje sam imala u vezi sa tom festom, trebalo je da u subotu povedem 20 ljudi do nekog kafica truc buc, uzivo muzika pivo grickalice zezanjeee...i onda skontam da sam jos pre par nedelja organizovala za 9. oktobar da idem u Beograd da gledam Labudovo Jezero a vracam se u KG tek oko 2 uvece...:(((

  6. Ma,biće sjajno-k'o da gledam :)))
    Samo nemo' da se nacvrcaš opasno,pa da ni ne znaš kakav ti je bio rođendan :)))
    'Oću i ja da gledam "Labudovo jezeroooo" :)))

  7. Hvala :)
    HAhahahahaha ne brini bre, tu su drugarice koje ne piju da me cuvaju i prepricavaju sta se zbilo :)))
    Pa ajde sa mnom ;)

  8. E,išla bih ja Mici,al' ne mogu :(
    Zato očekujem od tebe potpun izveštaj o hepeningu :)))
    A za rođus-zezam se,uživaj! :)))

  9. E vazi...idem ja Gogo, spava mi se :)) pozdravvv :**

  10. Pozzz,Mici,do sledećeg puta! :))*

  11. bzbz zzbz, aajajajajahahahahaha ja sam podediJo :)

  12. Aha...Čestitam ti!

  13. Стварно? Ко би рек'о...
    Е видео сам коментар :))) веруј ми да сам се смејао као ненормалан кад ми је фора пала на памет!

  14. Е видео сам коментар :)))

    moj komentar?

  15. Bili mi, bio ja, vukajlija!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.