Ко последњи......последњи 71

  1. E,a sad malo ja jedan krug.. :)

  2. мислим да ћу ипак ја ....

  3. Ti ćeš drugi put...

  4. Dobro, nemoj samo po glavi da udaraš...

  5. :))
    Ta,nesam ja baš tako opasna :)

  6. Uh, sad mi je lakše... Već mislila o urgentnom... :)))

    E, jesam dobro zapamtila da si ti kačila one išarane stolove i stolice?

  7. Ehehehe,jesam,al' Majav nakačila na neku drugu igricu link,pa si ti "nagazila" na pitanje.. :)))

  8. Nisam baš razumela šta ona ima sa tim...
    Ja sam tako jedan dan zevala po forumu, nađem pa se oduševim! Ala si opravila, svaka ti čast! Samoj sebi Vi da kažeš! :) Inače mi je kompletno zanimljiv taj ceo set nameštaja... volim da vidim te starinske očuvane... Još si ti nabudžila... Ih!

  9. Juuu,sad sam pocrvenela! :)))Hvala ti puno,Jacka,eto-tako nekad naiđe i meni inspiracija :)
    To sam radila namenski,za jednu drugu izložbu-kao scenografiju,pa mi se osladilo i postalo kao neka serija oslikanog nameštaja..
    Maja je videla da pričam o izložbi koju planiram za sledeću godinu,a tek treba da počnem(nema veze sa nameštajem),pa cenim da je postavila link eda bi me malo ohrabrila :))

  10. Umetnička neka duša, a? :)

    Je l' ti slikanje baš poziv ili ti to onako usput?

  11. sto ste se raspisale :)

  12. Pa,završila sam Višu školu likovnih i primenjenih umetnosti,ali ne radim "u sektoru" ,nego kancelarijski posao.Ali volim da kažem da mi je poziv slikanje i crtanje :)

  13. Pa je l su te POZIVali skorije... izložba je sledeće godine? :))

  14. Eheheeej,Peki :))
    Ja sam,kao zacrtala,da bude sledeće godine.Ali,"samo" da je uradim.. :)
    Mada,dobro je što me to raspoloženje još uvek drži :)

  15. Može nam se... :)

    E, pa nema nažalost ovde da si iz oblasti umetnosti, da radiš u sektoru i da ti to dosta da živiš. Uvek me to nerviralo... Mislim, ja nisam iz te priče, ali mi ide na džigericu kad vidim koliko sebe u nešto unesete a ostane neprimećeno. Ili još gore, da budete osobenjaci, frikovi, neshvaćeni i izopšteni...Dobro, sad i ja pretera, al' nervira me to što vam malo ljudi ceni red!

  16. Jacka,tako sam i ja mislila,pa bila izvesno vreme kivna na ceo svet.
    Međutim,došlo mi,da prostiš-iz dupeta u glavu da ja to radim jer volim,jer umem i jer mi treba da bih bila živa.
    Kad sam s tim raskrstila,ostala mi samo sreća,jer uživam neopevano dok to radim :))
    Al' ti si sjajna za menadžera nas ovakvih,tunjavih :))

  17. jacka ti sto su postali frikovi su to namjerno uradili, kul im je i boemski i sta ti ja znam....znam jednoga sto ima brdo para a ide obucen ko klosar, neka on no i sina naucio :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.