Ко последњи......последњи 71

  1. Ledenko,valjda se čoveku tako sviđa :))

  2. Ja menadžer?! Dobro i možda, mada portparol - teško. To vam više treba...
    A sad ovo, tu me tek oduševljavaš sa stavom da je to nešto što radiš prvo za sebe! Pa bilo koristi ili ne... :)))

    Ledeni, ne znam... svakom svoja satisfakcija... Nema to veze sa parama, to ti je kako se čovek oseća. Ako njega to ispunjava - ma odlično! Nek šeta i go, šta me briga... Samo mene nek ne tera da mislim ko on! Al' taj tvoj kanda to i radi... :)

  3. moze biti al ovi nasi iz svijeta umjetnosti nesto mnogo lice jedni drugima zadnjih godina pa mi se cini da namjerno i kao na silu furaju taj fazon "ja sam umjetnik i namjerno sam drugaciji"...

  4. :dolazi tiho... i postaje istorija:

  5. Ledeni-to su oni o kojima pričam-da im treba spoljna pomoć tipa "gle' te me,ja sam UUUmetnik" :)
    Ja sam tu fazu prerasla još na studijama,sad rekli bi ljudi-izgledam standardno(za svoje godine-eto ti šlagvort) :)))nimalo "umetnički" :))

    Jacka,onaj ko to radi zbog slave,imena..to je po meni-nja.Al' uvek volim takve sagovornike koji zdravorazumski razmišljaju bez obzira bio to njihov fah ili ne. :)
    Iiii...stiže oluuujaaa :)))

  6. Ma daj, koja je to glupost: sad ću da se obučem ko nakarada i da idem kroz ulicu pa da svi vide kako sam ja cvrcnuti umetnik! Koja vajda, samo oteraju sve oko sebe...

    Hvala, ako sam dobro razumela... :) Pa ja tako previše razmišljam pa sam i sdo toga stigla, ali gledam da sam realna iako se ne razumem potpuno...

  7. Nego šta si nego dobro razumela :))
    Slikanje,crtanje je isto kao i svaki drugi ZANAT-vežba,rad i rad.
    Ja sam malo zaHrđala,ali počinjem ponovo-daće Bog.
    Nit' je potreban onoliki alkohol,niti neke druge supstance.Mir i red u glavi i rad,rad,rad-kao i za sve drugo.
    Mrzim kad neko mistifikuje to i trabunja nerazumljive reči umesto analize dela.. :)

  8. Ma koji rad, crna ja, nije bilo deteta sa više crteža od mene, al' sam ostala na čiča-gliši :) Kad se nešto ne ume, onda se i ne skrnavi! Ja to tako držim. :)
    A ova mistifikacija...To se vidi kad je nekom prosto takav vokabular, al' se vidi i kad se neko da 'prostiš proserava... Takvi su mi odbojni jako... Nekad me nateraju i da ih opasno spustim, ali retko imam energije za takve. Zanemarim i ćao-zdravo...

  9. I očekivan gost u svom protrčavanju kroz sajt :)

  10. Jao,Jacka-ko da sam te ja rodila!Hehheheee!!! :))
    Meni trebalo 100 godina da se opasuljim i raščistim to u glavi,al' ti režeš ko Hanzov mač! :)))Lepo ja kažem-menadžerka :))
    A to-da "spustiš" nekog buzdovana u jeku drobljenja o "delu"..neprocenjivo! :)))

  11. Hahahaha... u zadnjih par dana mi svi kažu da sam kao on/a! Počeću da se brinem za lični integritet! :) Gde god se okrenem, još jedna ja! :)
    Neprocenjivo, jašta... :)

  12. Uuuu,ja bih bila srećna da mi tako kažu! :))

  13. Ja bih bio srecan da Jacka malo cuti ;)

  14. Bradonjo,nemoj tako.Ovo su razgovori za velike. :)

  15. E, pa zavisi ko... Ajd još sam i dobro prošla koji put (ko sad, ako smem da dobacim :) ) Al kad mi neki zamlata kaže svako malo: Pa ti si ko ja, dođe mi da iskočim iz kože... Nisam valjda majku mu, samo mi prođe kroz glavu...

  16. OMG!!! Odo ja! Osušiće mi se znoj, odoh da umočim bradu u sjenički sir.

  17. Ehehheee,joj,znam takve situacije.. :))
    E,a meni milo ako si stekla takav utisak da si sad "dobro prošla" :))

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.