Koncerti

  1. Нешто северније од Панчева, ка Ковачици. Мени није толико далеко. Два сата јавним превозом.

  2. http://mapsof.net/debeljaca
    Хахахаххаа! Па то стварно постоји!

  3. Ниси чула за Дебељачу? Велики пропуст.

  4. У Бугарску ове године не бих ишао све да имам кеш, време и пасош. Није неки лајн-ап. У ствари серем, да имам све ово ишао бих ако не из других разлога, онда само да ми дупе види пут. Прошле године било јебање маме, нисам ишао из истих разлога.

  5. Ма ја 'оћу на Мејдене, пошто нема изгледа да ће долаз'ти овамо док ја имам 20 година.
    Продам бубрег, решим проблем.

  6. Ма доћи ће, иде турнеја поводом новог албума. Него је л зна неко, пошто је усрани Егзит само један дан, мислим само Креатор, она остала европејска срања која нико у Србији не слуша, доведена за љигаве Британце ме не интересују. Ништа ми није јасно на оном њиховом сајту, све је конфузно и има 999 различитих цена.

  7. Ево вам и позив за УРМ!
    http://www.youtube.com/watch?v=WAbwpnWLiac&feature=share

    ВИДИМО СЕ ЗА ВИКЕНД :)))

  8. Ide li neko na koncert Tarje?
    Ja želim da idem ali nemam pojma kako iz Kragujevca da odem u Debeljaču, a niko neće sa mnom da ide.

  9. Идем копам лукац, дам лепој госпи Тарји.

  10. Ja želim da idem ali nemam pojma kako iz Kragujevca da odem u Debeljaču, a niko neće sa mnom da ide.

    Ide ekipa iz Kragujevca, verovatno i ja sa njima, javiću ti preko privatne poruke kad se raspitam još. Edit: Ako će se stvarno održati.
    Nego, danas kupio kartu za Gardijane, sad ću skorije i za Džudase, i čekam dolazak Mejdena sa unapred spremljenim parama :)

  11. Па брате, и ако немаш екипу, то није проблем ако ти се слуша. На масу концерата сам ишао сам. Није проблем доћи. Седнеш на бус за БГ, одеш од БАС-а до Панчевачког моста ГСБ-ом. Одатле седнеш у приватни комби до Панчева који кошта 90 динара. Задња станица ти је код аутобуске у Панчеву. Одатле имаш превоз горе за Ковачицу и Дебељачу, није далеко од Панчева.

    Биће и маса народа из БГ-а која ће да шиба тај дан истом трасом. Готик клинке ово оно, биће ти до јаја. Ја само да расеретим фрку око факса, и да нађем какав такав повод, одо негде да скитам. Та путовања су најјача, а лепо каже Цане да најбоље путујеш када путујеш сам, лололо.

  12. Има и наш бас, АТП, из Београда до Панчева, иста је цена.

  13. Боље комби. Колико су луди они шофери, вожња до Панчева може лако да се окарактерише као екстремни спорт. Не треба пропустити.

  14. Ја изврдао нешто преко индекса, неке пичке материне, па идем јефтино на Егзит, да се разбацам на Креатору. Можда неком дрпим који паунд из ранца.

  15. Burzum, ako mislis na vozace buseva, verovatno znas da ni ova vrsta sto vozi kombi nije mnogo bolja - jednom su nas panduri zaustavili kad smo se vracali iz bg-a posle 2 min voznje, liku je istekla vozacka, tablice i imao je 2 promila... A za ekstremni sport se u potpunosti slazem...

  16. Ljudi, jel bio neko sinoc na Blind Guardian-u?

  17. Još pitaš?
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/227489_218748068150847_100000469656301_898655_2741162_n.jpg
    Razvalili su! Jebeno su razvalili! Morao sam od 1 do 3 da sedim kod frizerke da bi mi razmrsila jebenu kosu! Na metar sam bio od Hansija sve vreme, i još sam se slikao sa svima, a autograme sam pokupio prvi, autograme koje su pisali mojim markerom skoro svima :D

  18. http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/228702_2027160921094_1306173006_2422885_2471318_n.jpg

    Hansi sin i ja ahaha.

    Ali anegdota mi je isto draga koliko i slika.

    Sedimo drug i ja pored njihovog busa, i on uzme da švara prstom po staklu, krenuo da piše have a great tour, u tom izlazi gitarista, i ovaj umesto da skonta da se vrata pomeraju jer neko izlazi, nastavi da vija vrata i da švara, a ovaj lik ga gleda kao da mu govnima maže po staklu, onda pročitao šta je pisao pa se nasmejao i otišao.
    :D

    Objasnili Gardijani. Znaće šta mislim pod sledećim onaj ko je bio:

    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MEDŽSTIIIII!

  19. Enjoy your 5 minutes of glory, my little firefly!

    :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.