Koncerti

  1. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MEDŽSTIIIII!

    Ooo daaa... Bilo neverovatno, odusevio sam se...

    Razvalili su! Jebeno su razvalili!

    Znao sam da cu da se ekstra provedem, ali da ce ovako dobro da bude...
    Hehe ja nesam imao problema sa kosom, pre mesec dana sam se olindrao tako da sam tu bolje prosao od tebe... Kad im uze autograme?

  2. Mrzim vas, tako vas mrzim. :rida, kose čupa, lice grbe:

  3. Hehehehe sad bih ti dao link do tubeta pocetka koncerta, ali avaj, mob je odbio poslusnost i nije sacuvao snimak... Neka, jos uvek me bole grlo...

  4. :pušta suzu: I dalje vas mrzim!

  5. Pa sto ti ne dodje na koncert?

  6. Viša sila, viša sila. Koliko imam sreće, da sam otišla koncert bi bio otkazan verovatno. Tako to ide kod mene.

  7. Auh, gadno... I kod mene jo obicno tako, ali kad su koncerti u SKC-u u pitanju, kao sto neko ovde vec rece

    samo me smrt moze sprijeciti da ne odem

    Ali me je sramota; samo nas trojica predstavljali pancevce, to mi se uopste ne svidja...

  8. Овај позни пролећни и рани летњи период ЈЕБЕ колико концерата предстоји. Можда и дам неки испит злололо

    За сад знам да сигурно идем у Дебељачу, вероватно на Гоблине, и вероватно на Креатор. ВАХЈСНЕХ бих отишао, али нема се кеша и за то. Можда ако ме некако усере.

  9. JA SAM ISAO DO MINHENA PROSLE GODINE I OTKAZALI KONCERT, MAJKU IM JEBEM!
    1.jul, arena, jebeno jedva cekam :))

  10. Kad im uze autograme?

    Pošto nismo imali šta jebeno da radimo posle koncerta mi kupili pivo i zaludeli pored SKCa kad ono dolazi ćelavi klempavi lik, ja skačem BUBNJAR JEBOTE FREDERIK! I tu uhvatili njega pa posle sve ostale lagano :D

  11. Овако, неће ме бити неко време на сајту, али да најавим да као водич за подручје јужног Баната спроводим људе од аутобуске у БГу до Дебељаче на концерт Тарје, то јест овај јебени мото скуп. Ако неко хоће да иде, а не зна како да дође до тамо, нек баци ПВТ тамо негде почетком јуна.

  12. cuo sam nesto od ortaka da ce slash doci sa judasima i whitesnakeom...

  13. to bi bilo do jaja
    al ne cini mi se realnim

  14. Pearl Jam je sranjce :D
    Inace ima ovamo Ritam Nereda u Palanku (Smederevsku) sledeceg vikenda :)

  15. am? postoji tema za bendove koje najviše mrziš, a ovde ne pričaj koješta, u ime razuma.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.