Koncerti

  1. hahahhahahaha,Pearl Jam u SKC-u,oni bi napunili i arenu a kamoli SKC :))

  2. Ništa od Džema. Neki trol.

  3. Judas Priest,Whitesnake 1.jul
    Slash i ekipa 29.jul
    Mislim da ce krajnje biti zanimljiv jul za ljubitelje dobrog metal provoda \m/

  4. simpl majnds na bir festu

  5. Слеш 31. јула у Арени.

  6. Сантана 6. јула у Арени ја мислим. Стинг 8. јуна, а стварно би било лепо када би видели Прл Џем у Београду. Сећам се, Статус Кво пре једно 6-7 година мислим да је датум био 28. јун, ал' фазон био сам четврти разред основне школе, тако да... Ништа.

  7. Evo ima veceras Djorjde David koncert u Smederevu ololololololo

  8. хахаахха Ђорђе Давид... Какав је то Дејан Цукић...

  9. Evo ima veceras Djorjde David koncert u Smederevu

    Jel se zna ko će da ga bije?

  10. Стварно ми некад жао домаћих рокера, кол'ко су отишли у курац, доста њих никад није ни ваљало...

    Џони паметан човек, одселио се па живи као нормалан свет. Најжалије ми ових што иду код Лее Киш, они су у курцу тотално.

  11. Не зна се ко ће да бије Ђорђа Давида, ал' неко хоће сигурно. Тај где није добио батине, ту није ни био. :)

    Елем, је л' иде неко на Слеша?

  12. Ја, можда, надам се, видећемо, дао бих лево мудо за то...

  13. Eлем, је л' иде неко на Слеша?

    mozda ako skupim pare

  14. Ал' будимо реални, на Слеша се исплати ићи јер има оног Кенедија који има хеви глас и онда све ГнР песме звуче млого мање њањаво...

  15. Мени прија Роузов глас. Некако, више волим Гансе садашње него самог Слеша, иако нисам велики поклоник њихове музике, а био сам на концерту и лепо сам се провео прошлог септембра. Ове године вероватно Вајтснејк, Стинг можда, за Џоа ми је сад касно, а Култ бих могао видети.

  16. Ал' будимо реални, на Слеша се исплати ићи јер има оног Кенедија који има хеви глас и онда све ГнР песме звуче млого мање њањаво...

    Реално.
    http://www.youtube.com/watch?v=x5X9qcLYyPI

  17. Али Саут Парк је у најновијој епизоди појаснио ко је Слеш лололо

  18. realno mislim da bih svrsio u gace kad bih uzivo cuo svit cajld