Koncerti

  1. Види се ко ме познаје...:)

  2. Aj mi reci da dolaziš petkom u Under?

  3. Не..( нажалост ) углавном зато што немам са ким, па трунем овде уз безвезне свирке и тако.

  4. Kakakakakakakka!!! Gde ovde?

    Radio sam tamo celu zimu, moram ti reći da posle toga ne mogu da pomirišem gotik muziku!

  5. Инђија ( немој да кажеш Индија, добијам оспице од тога ) Пааа...то не значи да је лоша, јбг засити се човек. Мада ја слушам свашта..

  6. Bejah tamo za peperse.....i moram ti reći lep gradić(kao i Karlovci i Bela crkva) , mada sam bio pijan od 9 ujutru....i pored svog sranja koje je ispalo sa kišom i koncertom ....meni je bilo savršeno!!!!! Ne gotivim peperse nešto preterano, išao sam da pijem..... :)

    Smučio mi se gotik zbog ljudi, to jest klinaca. Fala kurcu pa nisu puštali kult , ne bih im ikad oprostio da sam zamrzeo takav bend!!!!!!!!

    EDIT : Što bih rekao Indija? Nisam foraš, pa mi ne padaju takve stvari na pamet,jbg!

  7. Леп је, али је досадно и једва чекам да збришем. Верујем, сад су се накотили, ретко ко и слуша прави готик, то је сад више због облачења.

  8. 'de ćeš da bežiš?

    Я не знаю готической культуры

  9. Бг, факс :) али зато руски парлаш :)

  10. Šta ćeš da upišeš?

    Jok, gogolj transljet!

    Я немного говорю по русскому

  11. Паа..нешто везано за књижевност ако се не предомислим ( имам још две године ). Одувек сам хтела да научим руски..ех.

  12. Upiši ruski! ha ha ....inače posle književnosti možeš da budeš bibliotekar! bolje upiši nešto drugo!

  13. Мислим да ми ништа друго не иде..:D једино да будем ветеринар и порађам краве

  14. m.shadows i avenged sevenfold nece nikad doci, skupili bi 200 ljudi maksimum :)
    a ovo leto ce biti jebeno sa koncertima.vajtsnejk/dzudasi, sles, kreator i parkway drive na exitu itd :D

  15. Ња, Егзит ми се сваке године чини све ''мекши'' јер је временом постао прави Техно-Електро-Хаус-Поп фестивал (што иначе сваки фестивал и постаје када не може да доведе праве рокере и металце).

    Мислим да грешиш, зашто мислиш да би само толико људи накупили, па они су врхунски бенд ?!

    Па нек дођу у Дом Омладине :)

  16. Idem na Džudas, a ako se nakupe neke pare i na Sleša.

  17. pa ja bih isao samo zbog kreatora na exit :P
    a za a7x, jesu vrhunski bend, i moj omiljeni, ali su mladi i cini mi se da skoro niko ovde u ovoj šit zemlji nije cuo za njih, pa ne mislim da bi skupili mnogo ljudi.tako da cu se iscimati do neke obliznje zemlje za njih, mozda vec 21.juna u rim ako mi kum nabavi kartu :D

  18. Завидим ти на томе. Па, уосталом, надам се да је доста људи чуло за њих, па може се рећи да су они искуснији од на пример Парамора (који такође обожавам) али опет за Парамор многи знају.

    Добро, ако не долази а7х онда нек дође Папа Роуч. :)

  19. pa za paramore je mnogo vise ljudi culo jer je to manje "metalan" bend a i izreklamiran je mnogo po mtv-u, vh1-u, casopisima itd
    a mogao bi papa roach da svrati stvarno :D

  20. Је л' био ко на концертима Гоблина ових дана? Какви су утисци?
    Ја сам, благо речено, одушевљена. Нисам прошле године имала прилику, па тек сад могу да кажем да су много јаки уживо. Ето нпр. и поред оне кишурине и замал' потопа синоћ у башти СКЦ-а, атмосфера је била уууф. И поред тога што су свирали три песме више у Београду, ипак сматрам да је у Фабрици био бољи провод, ем што је било топло, ем што су људи били, да се тако изразим, срдачнији.
    Притом, свирали су све песме које волим и сад могу д'умрем с миром.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.