Koncerti

  1. То ће бити сат времена свирке и два сата Бориног србендашког просеравања.

    Sto je dzabe i bogu je drago, sto se mene tice, nista me ne kosta da protegnem noge jer sam za 20 minuta tamo, kolima za 5.

  2. a ja obrni-okreni.. za 3 :D

  3. Ne znam da li je neko već napisao, ali u Lazarevcu na moto skupu, sad u subotu, svira Kraljevski apartman, javljaju neko nevreme tako da ne znam šta će biti od toga. I čula sam da je 17. juna u Kragujevcu Hladno pivo, ali za to nisam sigurna, pa ako se nekome ide, neka se malo bolje raspita.

  4. 17. juna je Arsenal fest dolazi ladno pivo i još dosta dobrih bendova.

  5. Jebes Pivo, dolaze Brejkersi. BREJKERSI!!

  6. А да се мало врнемо и прошлост, јел' неко био 17. марта у дому омладине на Келтсима ? :)

  7. Што поменуше ови Ладно Вопс - 2. децембар - Дом Омладине Београд :))

  8. Discharge, Anti Nowhere league, Arkona, Kreator- све то на Егзиту, ја уштекао кинту и идем.

  9. По мени је било највредније отићи на Егзит 2008. кад је Најтвиш био.

  10. По мени је било највредније отићи на Егзит 2008.

    Био. Био и на Sham 69.

  11. doktore neces se pokajati, Kreator sam vidio prije par mjeseci, RAZBILI ljudi, od pocetka pa do kraja je bilo odlicno

  12. @Turtleboy - Više ne, pošto je fejk vest. Samo je neko prekopirao datume turneje nekog manje poznatog US benda. Veruj mi, i ja sam se grdno razočarao :(
    OT: Kad će već taj 1. jul...

  13. ako je ovo patka i ako su likovi stvarno ukrali ime, neko ce da ih ubije u napadu bijesa

  14. Stvarno, jedva čekam 1. jul. JEBENI DŽUDAS PRIST!!!

  15. Вајтснејк је мама !

  16. Ма који Вајтснејк, имају 2 песме, Џудас кева!

  17. Ни Џудас ништа није бољи.

    Лично ми се далеко више свиђа звук доброг старог хард рока него хеви метала, али добро. Вајтснејк је мама !

  18. Вајтснејк су у поређењу са Џудасима обичне емо тетке...

    Из дис лав дет ајм срчин фор?

    Јебеш ти то.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.