Koncerti

  1. Јебем вам матер свима који идете :))))

  2. Idi i ti, jeb'o Slesa.

  3. Е јебемумиша још и за Слеша нашао да ме прозиваш! :))
    Изрекетирао ме буразер да му дам паре што сам уштек'о за Слеша да води девојчицу! Пичка папучарска! Али ми је буразер, дражи ми он него Слеш...

  4. Pa dobro skupi za mesec dana, radi nesto.
    Jedino ako nije nesto drugo u pitanju?

  5. Росонери, пре концерта за сваки случај, а видећемо и нешто да унесемо.

  6. Ljudi oćemo se naći tamo da trolujemo zagrižene fan klinke Whitesnake-a? :)

  7. ja sam tamo u 13 casova.kamp da bi bili prvi u redu.a ima i likova koji ce sutra uvece biti tamo vec

  8. Ma jebeš to, nisam lud, ja ću doći možda 2-3 sata ranije najviše.

  9. Gledacu do 7 najkasnije, mozda oko 6.

  10. Ja ću videti da dođem oko 6 najverovatnije.

  11. Kad se otvaraju kapije?

  12. Nemam pojma... Meni dolazi jedno 5-6 ljudi iz Crne Gore, plus ide jedno 3-4 iz Beograda koje znam, tako da dok se mi ponalazimo, pa odemo. Iha!

  13. Још два дана до концерта Брејкерса. Буквално бројим сате до почетка.

  14. BH Beer fest od sutra u Bijeljini.. Sunshine, Ateist Rep, Crvena jabuka, Ajs Nigrutin, Riblja Corba na main stejgu.. :D O ostalim: http://www.beerfestbih.com/index.php

  15. Код нас су 9 :DDDD

  16. Kapije se otvaraju u 7.

  17. И, је л' ишао ко на Тарјин концерт? Утисци?
    Гледам на јутјубу снимке неке, и за дупе бих се ујела

    Bilo mnogo do jaja. Napio sam se u roku od pola sata, stao sa desne strane i ubio boga u nekim likovima. Odprilike sam svima boo oci jer sam jedini bio u beloj majici. Jako je bilo i na svirkama posle. Kad je svirao nasti misel, igracica mi je poslala poljubac ^^

  18. Ko je bio sve na JP/WS? Utisci?

    WS - Lejm.
    JP - Razvalili.

  19. WS- Dojaja
    JP- Nisam bio

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.