Koncerti

  1. Heidenfest 2011...preskocili nas naravno, sani jebene Slovenija i Madjarska a lajnap da se useres...Fintroll, Turisas, Alestorm...na ekstended koncertima u Nemackoj i Wintersun...JEBEM TE ZIVOTE!!!!

  2. Elem, posto Vejdera izgleda otkazali, ja moram naci neku svirku do kraja godine! Neki ded metal nesto. Zna li neko kad i dje?

    Izmolio sam od gospodje majke pare za metal fest u 'Rvatskoj. Ima li neko ko planira na to cudese? I sta mislite o ideji da idem sam ako se ne nadje neko?

  3. Ajd' opet ja. http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/290797/Black-Sabbath-u-Beogradu Bilo bi mnogo do jaja da je istina, ali cisto sumnjam.

  4. Брате ако буде Сабат, братеееееее.

  5. kornjačo brate, ja bih se pazio :P biće hladno pivo 12.12 u hali sportova... Treba otići...

  6. ispravak, 2. Decembra

  7. Шабат смеће. Пи, пи.

  8. Sabat u Beogradu....

  9. Ko sve ide na Black Sabbath?

  10. Ја сам већ тамо лолол

  11. Jedan rif i tamo ste :)

  12. То се не пропушта

  13. Ja idem garant, Storma mi reče da ide, Burzum i Reme isto valjda. To je valjda to za sad. Mada kontam da će još ići ljudi.

  14. Па ићу ја 100%. Мисим да се карте продају од 5. децембра, начи леб и вода док не скупим новце.

  15. Idem i ja 100%, ne smem to da propustim.

  16. Je l' može neko da mi kaže koliko su karte, odnosno zna li se još uvek? Ja ću verovatno ići...

  17. Pa kreće prodaja od 5. decembra i mislim da će da bude oko 3000 ili više u zavisnosti od vrste karte.

  18. Ја идем сто посто

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.