Koncerti

  1. A kako misliš da čuješ Višing Vel sa Ozijem? To je Dio pevao, na Hevn en Helu.

  2. Znam, ali ko god da je peva, pesma je vrhunska!

  3. Jebeni ceo dan drkam na pomisao da ću videti Blek Sabat uživo. Pazi, ovo je jedan od dva cilja u mom životu. Drugi su Mejdeni za koje sam napravio dogovor sa ortakom da idemčim budu negde u Rumuniji, Mađarskoj, ili negde drugde u regionu. Aaaaaaaaaaaa. Živim na vodi do koncerta ili prodajem bubreg, ne znam još. Ako ne bude dovoljno, eto mene ulazim preko ograde, preplivavam Savu ili jebeno skačem iz aviona, ali moram da dođem.

  4. Па неће ваљда толико скупе карте да буду.

  5. Koncert je na otvorenom, kapiram da će biti jeftinije nego da je u Areni na primer. A za Ganse su bile oko 3500 u Areni. I da ako se ne varam to je onaj Ušće fest, onaj festival gde je Bili Ajdol prošlo leto svirao. Ispravite me ako grešim. Ne bi trebalo da budu preko 3500 ako se sećam na Ajdolu su bile oko 2800 ili tako nešto.

  6. Reme, nema potrebe da ideš u Rumuniju i Bugarsku jer Mejdeni dolaze ovde često.
    Inače je l' zna neko kad izbacuju karte? Ja ne'am para sve do 16.1 pa ne bih da ispušim do tad, jebaće nas Rumuni, Bugari i Mađari, jedini koncert u regionu jebote!
    SABBATH JEBENI!

  7. METAL, SEX, NAKOVALJ.
    MJETAL NA MJETAL. SEX.
    xexe stara forica.

  8. http://www.avalon.com.mk/NOV/index.php
    Parter 35 jura
    Parter 2 30 jura
    Fan pit 45 jura i to samo 2k ulaznica, nači nema sile da uzmem parter...

  9. Начи не веруем да ће бити само 20 000 улазница! Је л' знају они колики је Балкан простор? Јеботе, Брена је одржала концерт само за Бугаре у Софији па је било 20 000 људи...

  10. Кад рече Лепа Брена .. 8.12. у Нишу .. у хали Чаир ...

    за оне са слабијим стомаком на истом месту Кербер 15.12. ..

  11. Sabat!!
    Prošle godine sam imao gotovo isplaniran put na Heaven&Hell u Madžarsku, ali me je omela činjenica da je Dio umro.
    A ovo će biti Sabat oriđinale, da slušamo Ozija kako lipsava na bini :D

  12. Mnogo je 4 ipo za moj tinejdzerski budzet. Ali valjda se nece rasprodat fan piti pre nove godine, do tad mozda i skupim.

  13. Jebeš tinejdžerski budžet, kupujem čim izađu karte.

  14. Карте у четвртак ваљда излазе. Највероватније купујем за партер 1.

  15. Ја ћу изгледа фанпит да купим. :) Само да сазнам где у Крагујевцу имају карте да се купе, јер нема шансе да ћу ићи до Београда по карте у скорије време.

  16. Начи не веруем да ће бити само 20 000 улазница! Је л' знају они колики је Балкан простор? Јеботе, Брена је одржала концерт само за Бугаре у Софији па је било 20 000 људи...

    Пустили су 20 000 засад. Капирам да ће још пустити у продају с пролећа, тако су радили и за ејсидиси и Ролингстонсе, мало је то људи за ушће.

    Највероватније купујем за партер 1.

    +1
    Вреди дати више за тај партер кец, контам да је овај други партер већ предалеко од бине. На партер 1 бих и да је скупљи од фан пита, јебо их фан пит да их јебо.

  17. Највероватније купујем за партер 1.

    +1 i većina ljudi koje znam.

  18. Aleksandra pa u Kraguj turistu imaš karte, verovatno neće biti previše njih za fan pit ovde, al' ako ih ne bude imalo naruči sa Eventimovog sajta, platićeš i poštarinu nešto sitno.
    Inače, SABBATH JEBOTE! Mada me jebe činjenica da imam 350 dinara u šteku, al' skupiće se do do sredine januara. :)

  19. УЗО КАРТУ!!!!1111

    +1

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.