Koncerti

  1. Спремајте кабанице и гумене чизметине за осми мај, ваљаћемо се изгледа по блату као свиње.

  2. Ma kurac, ima bude 30 stepeni. Videćeš...

  3. Хајде да видимо и то чудо. :)

  4. Moram prokomentarisati da je sinocni rundekov koncert u sinajgogi bio vrlo dobar.
    Ali posebno moram da se najebem majke jednoj ribi dole sa partera u majici na pruge rozo-sive i njenom antiritmicnom tapsanju tokom celog koncerta, tokom svih pesama i momenata. Toliko me je iziritirala da sam bio na koraku da je gadjam paklom cigara.

  5. Па што ниси? :))

  6. Ostali svet bio kulturan i bilo puno svetla, a i ne volim privlaciti paznju. Nisam hteo da kradem sou

  7. Večeras Balaševićććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć :D

  8. Crkniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Bilo je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :D

  9. Koliko mi je žao što nisam mogao da dodjem...To je cena života na jugu...

  10. Jbg, kol'ko god čovjek da ga voli ili ne voli, ovo je bio spektakl. Šteta stvarno što si propustio. Ev' jedna sličica :)
    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/525511_218445151604488_182635998518737_375793_1674456004_n.jpg

  11. Jebeni genije..Inače, pravio je koncert u Nišu pre 2-3 meseca, atmosfera koja se jednom oseti u životu, naročito kada peva u maloj dvorani.

  12. Da, čula sam da su ti njegovi koncerti na malim prostorima najbolji, valjda bude nekad prilika i za to. :) Moj omiljeni je onaj iz Sarajeva, eee... :)

  13. Ако неко хоће да купи карту за партер за Озија и пријатеље, или зна неког ко хоће, нека ми се јави на ПВТ. То је она карта од 3500 динара, ја је продајем за 3000. Мислим да је то, онако, супер цена. Не идем на концерт, јебига, нисам ту тог дана.

  14. Из године у годину Ози постаје све опаснији мрмљајући баритон. Послушао бих д калт и отишао кући.

  15. Ako ce neko dolaziti u Banja Luku 2.jula na Franz Ferdinand nek se javi da popijemo po pivu :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.