Koncerti

  1. Је л' продаје неко карту за Фејт но мор, за неке мање паре?

  2. idem na ozija skoro sigurno

  3. Ima li neko dvdrip ovog lajva da šeruje, ili linak odakle bi mogao da ga skinem??
    ja ili ne znam da nadjem ili nema na mreži (verovatno ovo prvo)

    http://www.youtube.com/watch?v=iQbJ0K1zvVY&feature=relmfu

    čak i Lars deluje jebeno kul sa ovom bradetinom i kosom

  4. Menijesamodosadno, imam ja 2xDVD, ali ne ovaj koncert nego iz 1991. ja mislim da je u Texasu neki, ono kad padne bina kao šta li, ona konstrukcija. A imaš na Youtube ovaj, to je najbolji što sam našao iz tog perioda. http://www.youtube.com/watch?v=40JIAQ9BDvI&list=PL64C9C0DA805914FE&index=2&feature=plpp_video

  5. Dobro, taj Sijetlovski je jedan od legendarnijih i imam ga u kolekciji već... Onaj iz Meksika '93 mi treba. No, fala, enivej.

  6. Da, čula sam da su ti njegovi koncerti na malim prostorima najbolji, valjda bude nekad prilika i za to. :) Moj omiljeni je onaj iz Sarajeva, eee... :)

    Наравно да су му најмањи концерти најбољи кад нема ни звук ни глас којим може да испуни било шта веће од дневне собе. Једноставно, он је музичар за мале сале. И не знам зашто је толика помама за њим, кад је сасвим просечан. Црвена Јабука је мање патетична.

  7. uzo kartu juce
    OPAAA

  8. Prodajem karte za egzit, svi dani, 5500.
    PM

  9. Rosoneri, moguće je da ću ti se javiti.

  10. Ozi objasnio! Odlična svirka! D Kalt jako, jako dobar, ali publiku boleo kurac, znaju samo vajd flaur. Black Label Society odlični, samo publika je bila govnurda. Mrtvi idioti. Ali je Zak pokazao koliko je kul.

  11. menijesamodosadno

    Dobro, taj Sijetlovski je jedan od legendarnijih i imam ga u kolekciji već... Onaj iz Meksika '93 mi treba. No, fala, enivej.

    Metalikin "Live Shit: Binge & Purge - Mexico City '93." je izdat samo kao trostruki audio CD. Ostala dva koncera (u Sijetlu '89. i San Dijegu '92.) su izdata na VHS-u, kasnije reizdata na DVD-jima.

    1991. ja mislim da je u Texasu neki, ono kad padne bina kao šta li, ona konstrukcija.

    Taj iz Teksasa ("Cunning Stunts" je opako dobar. Snimljen je pre objavljivanja "Reload" albuma, a objavljen je posle izdavanja istog.

  12. Реме
    Ozi objasnio! Odlična svirka! D Kalt jako, jako dobar, ali publiku boleo kurac, znaju samo vajd flaur. Black Label Society odlični, samo publika je bila govnurda. Mrtvi idioti. Ali je Zak pokazao koliko je kul.

    Ozi jeste objasnio, ali na brzaka, realno. Baš je bilo kratko. Sve je ok, nemam zamerke... doduše, glas mu je pucao malo s vremena na vreme, ali dobro je što je uopšte živ. Drži sve pod kontrolom. Jedino me je nervirao zvuk Slešove gitare, kao da je bio prigušen. Zekova i Gasova su mnogo čistije bile. Jebem li ga...

    Kalt je bio stvarno dobar, ono... ne slušam ih nešto, ali su bili odlični.

    BLS sam stigao na poslednje 2,3 pesme, pa ne mogu nešto sad da palamudim.

  13. BLS prijatno iznenađenje, al' je Zek Vajld ubio u pojam sa onom mrtvom solažom, bila bi ok da je trajala kojih 4 puta kraće. Al' da zna da svira i peva, svakako zna. Ranije ih nisam puno slušao, ali svakako ću ime se malo više posvetiti ovih dana.

    Kalt - objasnili kako to stara škola radi. Došli, izdrkali se po instrumentima, otišli.

    Ozi je im'o odličan nastup, on je kao malo probudio mrtvu publiku. Dobar je bio zonfa kad je kren'o penom da zaliva publiku u prvim redovima(inače, iznenenađujuća količinina normalnoizgledajućih dobrih riba je dobila u facu!!!), svideo mi se bubnjar kog je poveo - imao je dobru solažu, iživeo se na onim bubnjevima. Ozi je pev'o sasvim ok, pogotovo sa obzirom na to da već 10 godina umire i nikako da odapne. I Gizer fakin Batler, pojasnio kako se biva kul bez skakutanja po bini i hedbengovanja.

  14. Black Label Society su bili dobri, ali prekratki, u odnosu na ostale koncerte na turneje, skoro upola kraći. Solaža mu je smorila, onaj njegov ton i stil jednostavno nisu za solažu od 15 minuta. Cult su bili dobri, znam par pesama, ali su bili super stvarno. Ozi kobjasnio. Ceo bend mu je dobar i usviran kako treba, bez grešaka stvarno. Njemu je glas malo propao, ali ok, razumljivo je.

  15. Кажем, публика је била разочарење. Додуше, само их је Ози раздрмао максимално. На д Калту, је било пар људи у мом окружењу који су скакали и зајебавали се, док је на БЛС публика била као курац, у опуштеном стању. Једноставно, добра је свирка била (ако изузмемо десетоминутни соло којим је Зак све редом упуцао и који свакако није за овакве фестивале).
    И је л' неко остао на Санаториуму или сам ја једини. Ортак је после десет минута извалио "фак дис изнт Металика". Додуше, бенд није лош, басиста им је вероватно најбољи део бенда. Бубњар делује да има ок технику, али једноставно није довољно агресиван за тако нешто. Од Зелета Липоваче за сиротињу сам много више очекивао (није лош али нема "харизму" за гитаристу, делује као да се крије по сцени). А Перо Стефановски ради хед бенг и свира један акорд. Али опет нису лоши. Није бачено време у сваком случају. Кад одоше хтели смо да се деремо "сакамо још", али смо одустали од тога. Углавном смо се спрдали цео концерт, није била лоша атмосфера, а и било је сасвим финих Македонки.

  16. Имам утисак да су сви свирали краће него иначе.
    Хтео сам стићи на пола, али сам стигао тек на крај ПЛ, јебига.
    БЛС лоше озвучење, вокал се напред једва чуо.
    Пешес песама, и одма Стилборн. Али зато је смор солажом удавио публику.
    Калт одлични.
    Ози јебо маму. Која је то еуфорија настала када је онако мали, погрбљен и искежен истрчао на бину, промумлао нешто у фазону
    Ар ју реди ту гоу крејзи и почео Барк ет д мун.
    У односу на претходне концерте избацио је Килер оф Џајентс, Ај донт вонт ту чејнџ д врлд, и Маму.
    Слеш брљави по гитари ко последње пијано говедо.
    Реално, види се да је Ози у седмој деценији. Свака друга реченица му је клеп јур хендс.
    Кад је испрскао пеном обезбеђење и камермане поред бине неки шабан из обезбеђења ге гледа и говори нешто у фазону да ниси горе јебо би ти маму сад.
    То су неке ситније мане, али цео наступ је био феноменалан.
    Боље би било само да је убацио Ај донт вонт, али све у свему објаснио је како се прави концерт.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.