Koncerti

  1. ide li ko na woven hand u zg?

  2. Faith No More razvalili!
    Kad i to dočekah da vidim... i to skroz napred, za 500 kinti...

  3. ide li ko na woven hand u zg?

    Јебга, то већ сутра. Нисам ни знао. Не волим нешто концерте, ал то би отишо да видим да сам сконто раније.

  4. i ja tek juče skontao. prošlog leta bili u sinagogi u ns i tad sam propustio, e bedaka

  5. Je l' bio neko na ovome?
    http://www.mondo.rs/s264651/Zabava/Muzika/Carobna_beogradska_noc_sa_Ninom_Badric.html
    Nije baš nešto medijski popraćeno, kao ni koncert Aleksandre Radović, ali sjet'jo se ja :D
    I da li je neko bio na koncertu Aleksandre?

  6. ma ne depeche mode nego linkin park smare! :D

  7. JEBOTE, AKO SAM PITAO NEŠTO, MOŽETE IZ PRISTOJNOSTI SAČEKATI, MOŽDA NEKO I ODGOVORI. SAD STE SE SJETILI DA SPEMUJETE, A TEMA MIROVALA 3 MJESECA.

  8. Знам ја, него реко' да подијелим са вама ако ће неко да иде неђе...

  9. Ladno stilnes opet u NS.

  10. Nisam ih slušao, su dobri?

  11. Meni su mnogo dobri, ali bio sam spriječen da idem na njihovu svirku ranije. Morao sam da čekam paket na stanici dok su oni prangijali. A bus ko za inat kasnio dva sata.
    Dugo oni već sviraju. Nadam se da ću moći da odem ovaj put.

  12. А чуо сам да ће доћи фашисти и образовци да употпуне угођај. Сећам се ономад кад су нам убацили сузавац у СКЦ на Експлојтеду, маму им њихову јебем...

  13. Или кад је мурија прекинула Ој Полој после легендарне "Косхтуница, фак ју!"
    https://www.youtube.com/watch?v=I206TVeKfp0

  14. Ne znam, da je neki normalan koncert, možda bih išao, sad kad si spomenuo hiligane, izgubio sam želju. A ja mislio da je to Oj Poloj nešto na talijanskom, kad ono ime grupe. Njah, zaobiću ovaj put. Još borba protiv fašizma...

  15. Jebi ga, čim postoji veliki rizik da ti fašisti rasture koncert protiv fašizma, to znači da postoji i svrha takvog koncerta.

  16. Ma koji fašisti? Joj, toliko je smiješno, da je žalosno, pa obrne krug. Srbi fašisti? Crnac rasista? Uf, uhvati me neki nalet smijeha :D

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.