Raznorazna pitanja

  1. Vratimo se temi foruma :Gde je se sahranjuju Kinezi koji žive u Bgd-u?

  2. Кремирају их и шаљу у Кину.

  3. koliki vremenski period obuhvata onaj grafikon u profilu?
    sta je to,bije te a ne vidis ga?
    koliko je puta Fraco Columbu bio mister Olimpija?
    zasto su perici odsekli polni ud u jednom vicu?
    ko je bese onaj Babin.neka knjiga bese?

  4. ja mislim da je grafikon namešten na mesec dana
    za ostala pitanja-nisam pametna:)

  5. Графикон показује време од датума регистрације па на овамо.

  6. nije marijana, ja sam pre mesec dana bila odsutna, i bila mi je ravna crta, sad je popunjena, pa sam dobila zaključak da je mesec dana

    to se najbolje vidi po autorima koji nisu tu a bili su aktivni, prazno, kao da nikad nisu postojali, a čini mi se da je pre nove verzije bilo namešteno na 6 meseci a sad na mesec

  7. Narode, treba mi pomoć. Da li se neko od članova ikada bavio istraživanjem nasilja u osnovnim i srednjim školama? Trenutno pravim anketu o nasilju, ali se ispostavilo da je to malo zajebaniji posao nego što se na prvi pogled čini (sami oblici nasilja se prepliću, pa je malo teže formulisati pitanja, da ne pričam o tome da treba da budu jasna i prvačetu i osmaku), pa mi treba neko ko ima iskustva sa tim. Ako vas ima, javite mi se na PVT.
    P.S. Kupiću vam čokoladu :-)

  8. Nadjes srednji broj izmednju 1 i 8 to ti je 4,5 znaci pozoves cetvrtaka da ti je sastavi i svima ce biti jasna :)))

  9. Ako ne možeš da mi pomogneš, nemoj da mi staješ na muku, da ti ne bi stradao svaki keksić, a bogme i pakovanje :-)

  10. Ja ti pomazem :))

    Kolika je cokolada, razmisljam da se angazujem.

  11. Moja muka je veća od čokolade, a ona je pozamašna.

  12. Eeee, ID, moja koleginica je na faksu pre godinu dana pisala rad o školskom bulingu. Čak je i dobila nagradu za njega na nekom kongresu u Nemačkoj. Mogu da je pitam da mi pošalje na mail, a ja tebi na msn, ako 'oćeš?

  13. Šalji obavezno, odužiću joj se! A tebi čokolada :-)

  14. Jeeeeeeeeeeeeeee!!! Važi, sad sam u Kg-u, al' u toku sledeće nedelje dobiVaš to ;))

  15. Prava tema za ono sto mi treba.

    Pitanje, sad 4. decembra Riblja Corba ima nastup u Futogu, u klubu Casablanca.
    Ja nemam pojma gde je taj klub, pa ako bi mi neko iz Futoga (ili ko zna) objasnio (moze i na google earthu da mi nadje pa okaci sliku, ili samo adresa), a pozeljan bi bio i broj telefona kluba ili nesto tako kako bi se mogao raspitati za karte - da li se prodaju na ulazu ili. . .

    Iz Novog Sada sam, i propustio ( :cry: ) sam koncert na spensu.

    Ako moze sto prije odgovor.

    Hvala!

  16. Је л' зна ико где се тачно налази Грачаничка улица у Београду?

  17. Džimi, ukucaj mapa Beograd.
    Izaćiće ti u ponuđenom : B92 mape. Tu je extra odrađeno

  18. Па то ми одма иза факса. Хвала, Корлеоне! (нисам знао за те мапе)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.