Raznorazna pitanja

  1. a ako imaju beskonacnu energiju? I sta ako nase(zemaljske) teorije nisu uopste tacne?

  2. Jeste! Cold man, ako si im rek'o! :)

  3. ne sprdaj se sa ozbiljnom konverzacijom :)

  4. Ja sam ozbiljan samo kad kenjam. Mislim, bar mi je faca ozbiljna ako ništa drugo... :)

  5. sto je l` imas zatvor?

  6. Jok, nego šta god da radim dajem sve od sebe. :)

  7. Zna li ko kako se otvara ždrelo? Ono, kad 'oćeš da popiješ pivo na eks, pa otvoriš ždrelo da se ne bi zagrcnuo i to.

  8. Pivo na eks, eeee...

  9. Čevu, sad znam da znaš, i daviću te dok mi ne rečeš kako se to radi.

  10. Hey guys, I wanna know too! :)

  11. Čevu, reči, nemo' si sisa.

  12. Ne znam koliko ovo ima veze sa tim.Ali me zanima kako ljudi piju bez gutanja, odnsosno, da im piće mehanički prolazi kroz grlo.

  13. Pice im mehanotehnicki prolazi kroz grlo :)

    Nikada nisam popio pivo na eks niti imam nameru. To je samo jedno nepotrbno mucenje, samo da bi tvoja ekipa mislila da si ludak, a to ionako vec misle o meni, tako da nemam sta da dobijem osim blagog osecaja mucnine i smutnje.

  14. Да би пио без гутања, пиво мора довољно топло да буде. У супротном, има да се избљујеш свуд по соби и екипи после 5 секунди. А и то се вежба. Узми пиј воду и обрати пажњу у ком ти је положају грло након што прогуташ (то је положај кад је грло отворено). Е, то треба да вежбаш - да успеш да отвориш грло дуже време и онда само сунеш пиво. :)

    Једино што то нема много смисла. :)

  15. Ima smisla... Ja sam morao da dokrajčim 2 flaše od 1.5l na Super Natural-u da bi dali prazne flaše za karte... Nisam hteo da prosipam pivo jer je to blasfemično, pa sam samo nagnuo i nekako otvorio grlo, i šljljlljjljljlj....
    Sve je otišlo....

  16. E, zna li ko kol'ki je rok trajanja onih mirišljavih jelki što se stavljaju u kola da ti auto manje smrdi? Ono, ne mora tačno, može nešto otprilike.

  17. Wunderbaum miris traje od dve do pet godina.

  18. Kako se daje naziv linkovima?Neću da mi bude ono tipa:htpp/vukajlija/formu.32323, nego da napišem kako ja hoću.

  19. hahahaha, šta napravih, jbt :) sorry. [] između uglastih zagrada ide tekst pa uspravna crta pa link.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.