Raznorazna pitanja

  1. Jeste Stefan Lazarevic donio ogromni preporod, to je istina. Ali, da nije bilo Nemanjica, ne bi bilo ni njega, vjerovatno. Ipak, po meni, Sveti Sava je vise uradio od Despota Stefana, a donosenje Dusanovog zakonika, opet, je jedan od najsvjetlijih momenata u srpskoj istoriji. Da ne nabrajam dalje, moracu dugo da kucam :)
    Dobro, ti medjusobni obracuni, incesti, pedofilija, toga je tokom istorije bilo u vecini kraljevskih porodica.
    I jos nesto, u parlamentarnoj monarhiji i dalje imas pravo da biras ko ce da te predstavlja u drzavnoj vlasti, kruna je tu vise "radi fazona" ali nema veze...
    Elem, imam jos jedno pitanje na koje bih zelio da saznam odgovor: Zasto pojedini ljudi uzivaju u mirisu svojih izduvnih gasova, da ne kazem prdeza? Postoji li neki ozbiljan, strucan, odgovor na to pitanje?

  2. Gps, ne znam da li postoji stručan odgovor ali u narodu se kaže da "svakom svoje najlepše smrdi/miriše".

  3. Mrže li rakija, i ako mrže, na kol'ko stepeni se to dešava?

    Što moraš da gasiš bojler dok se kupaš?

  4. Na -30 stepeni, do minus 40, valjda. Tako kazu...

    A bojler se ne mora iskljucivati pri kupanju, ja ga nikada ne iskljucujem. Postoji neka urbana legenda da je neki lik, kad se tusiro, spicila ga struja, pa zato valjda... :)

  5. ...ne do minus 40, nego kada temperatura bude negdje tako otprilike, minus 35, 36! Ispade ko da sam reko da se na minus 42 ne ledi :)

  6. Zašto od drva ostaje manje pepela nego od uglja????

  7. Zato Vokasi, što, drvo kad gori, ono isparava, ka' prda, a ugalj kad gori, on ništa, samo gori gori, i navr' nekoga vremena se ugasi, a ako si naprimer zapalio kilo uglja, on kad prestane da gori, ostaće ti opet ono kilo uglja što si zapalio, s tim što ga više nećeš moć' zapalit', pa će ti služit' jedino ka' oni veliki krši što one junačine bačaju s ramena udalj.

  8. Pitanje za gej populaciju s Vukajlije: Ljutite li se vi, gejevi, kad vas neko nazove pederima, ono, ja znam da si gej, vidim te na ulicu i zovnem te "Hej, pederu, dođi na sekunad!". Mislim, 'oću da pitam, smeta li vama riječ peder? Ono, ja mislim da ne bi trebalo, jer, zvao se ti pederom ili gejom (a bo'omi i homoseksualcem), ti svejedno pušiš kurac i jebeš se u guzicu.

  9. Ima li neko hemoroide?

  10. Mesa je luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud!!!!!!!!!!
    :)))

  11. @Meśa
    Mislim da će ti odgovoriti neko tek kad Ceca i Karleuša budu snimili duetsku pesmu.

    @dusanXXX
    Ja sam čuo da neko ima.

  12. Колико у Клипбоард када нешто копирамо може да стане података???

  13. Kako se stavljaju klipovi i slike na Vukajliju?

  14. uđeš na jutjub recimo, i kopiraš link videa, ovde pejstuješ, isto i za slike:))

  15. A slike prethodno skines sa (npr) Google images. I Odes tamo na ono sto pise "okaci sliku", i onda ti se samo otvori to skladiste gdje drzis slike...
    Jebi ga, ja i nisam bas poznavalac racunara, valjda sam nesta objasnio

  16. Како се на Вукајлији линкују дефиниције тако да пише нештоскроз десето а да води до неке дефиницје.

    Нпр. да пише "бла бла" а води до дефиниције "моја баба"

    Приметио сам да то неки аутори умеју.

  17. Peki, otvoriš uglastu zagradu [, napišeš reč koju hoćeš, staviš uspravnu crtu |, linkuješ definiciju, zatvoriš uglastu zagradu.
    :)

  18. Bojim se da se nismo razumeli.Neću link da postavim, nego baš klip.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.