Raznorazna pitanja

  1. pa to ti je to, ti postaviš link, a ispadne klip.
    ideš desni klik i kopiraš link slike, ovde na forumu pejstuješ, ajd probaj

  2. Gle, stvarno!Hvala.:)

  3. Zašto ja pišem nevidjena sranja u zadnje vrijeme, ne poričem da sam i do sad pisao slabasno ali stvarno pretjerah?

  4. Pročitah nekoliko poslednjih, malo sivo obojenih. Da ti nije to od loše hrane?

  5. moze biti, od sad pazim sta jedem...

  6. Je li bolje primiti jedan veci udarac nego nekoliko manjih?

    mislim na nerviranje, na pr neko se ne nervira zbog nekih manjih stvari ali onda ga to mozda sve zajedno stigne jednim udarcem. Gdje je tu deblji kraj?

  7. Није битно колико их примиш. Битно да искалиш бес на нечему другом после тога. :)))

  8. Džimi, mislim da se tvoja gang-bang filozofija ne može primeniti na ovo pitanje.
    :P

  9. Da li je neko radio atest za plin i koliko to sve košta?

  10. @Корлеоне
    Možda pomogne ovo.

  11. imam na tastaturi na slovima UIO ispod brojeve 456, šta to znači?
    pritiskala sam ih i zajebala nešto pa sam uspela da vratim, ali nemam pojma kako:)

  12. Šta je bilo pre velikog praska?

  13. Velikim praskom su nastali prostor i vreme, dakle...ništa :).

  14. A kolika je prosečna potrošnja električne energije izražena u KWh za proteklu 2009. godinu po jednom domaćinstvu?

  15. Kako se na engleskom kaže promaja?Ustvari, da li uopšte ta reč postoji još u nekom jeziku, ili samo kod nas Srba?

  16. Nickname doktori negiraju postojanje pojave koju narod naziva promaja pa mislim da je nema ni na engleskom, bar ne vjerujem da bi je bilo u recnicima ako je moja prva informacija tacna.

    Zasto je Napoleon krio jednu ruku?

  17. Da mu se ne vide lakirani nokti.

    Šta je bolje klot ili frket?

  18. Nickname: Наравно да постоји. Британци спелују промају DRAUGHT, а Амери DRAFT. Не мешати са DROUGHT!

    Cold man: Наполеон је крио једну руку у прслуку да би у сваком моменту могао да извади телефон и позове Витеза Коју.

    Душан: Клот, дефинитивно.

    ----------------

    Е, једно озбиљно питање:
    Је л' зна неко за неку зграду у БГ на којој постоје гаргојли?

  19. Нађох једног овде - http://yankee-in-belgrade.blogspot.com/2009/12/skywatch-gargoyle-in-belgrade.html

    Да ли још увек негде могу да се купе оне жваке у туби, "Жвазбука"?

  20. Види стварно - има. :) Хвала, Војтек.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.