Raznorazna pitanja

  1. E, zna li neko kako se zove onaj domaći, pa smio bih reć' horor film, đe neko dijete proganja jednoga čoveka, i on kad ga vidi, viće "Crno dete, crno dete!". Stariji film je u pitanju. E, i to crno dijete se pojavljuje u na nebo, kol'ko se sećam.

  2. Glava šećera. Poprilično sam se plašio tog crnog seronje kad bejah mali :).

  3. Zna li ko kakav dobar sajt (ne program) za skidanje muzike? Pod dobar mislim na to da mo'š s njega da skidaš muziku i iz sedamdesetih, a ne samo Summer dance hitove za 2010 godinu.

  4. Ovaj je dobar za stranu http://beemp3.com/ što se tiče domaće, imaš Muzicki.NET, domaci de, Nostalgija...

  5. beemp3 je najbolji za muziku :)
    A imas i medioteka :) On ima i stranu i domacu :)

  6. Koja je razlika između psihologa i psihijatra?

  7. psiholog uci psihologiju i samo caska sa ljudima a psihijatar ide preko medicinskog faksa i trazi bioloske razloge tvoje pomahnitalosti, prepisuje lijekove od kojih hodas ko zombi i sl. je l jasnije sta?

  8. Jasnije jasnije. Pa kod koga je bolje poć' ako je čovek poaveta'?

  9. zavisi sta ti je, ako si depresivan i tako to odes kod psihologa da caskate a ako cujes glasove odes kod psihijatra da te zatvori u ludaru da vise ne vidis svjetlost dana.

  10. psihijatar mesa, bez dvoumljenja :))

  11. pitanje od mene: Zasto se parapsihologija zove tako? Je l` hoce odmah da nam kazu da sve umisljamo ili je pitanju nesta drugo?

  12. Mersi, bez upadica.

    A zna li ko što se pobiše oni popovi danas, slučajno viđeh nešto na televizor, ali ne čuh, pošto sam bio s druge strane stakla.

  13. Je li neko prebrojao stonoga kol'ko ima noga, ili je to ofrlje rekao pa joj dao taj naziv?

  14. Mislim da je DAiSHi to prvo prebrojao.

  15. Mešja, odakle ti ideje za pitanja, neumoran si :)). Stonoge pripadaju zglavkarima i imaju člankovito telo. U zavisnosti od veličine imaju od 10 do 200 segmenata tela, a svakom segmentu odgovaraju po 2 ekstremiteta. Tako da bi neke trebalo da se zovu četristonoge :)).

  16. Zašto je fudbalski teren onako prugast? Mislim na travnjak, red tamnije red svetlije trave.

  17. Зависи који терен. То је чисто естетски , неки стадиони имају округле ( концентрични кругови од центра до голова ) , а неки водоравне штрафте.Чисто естетски , ништа више. :)

  18. Čoveče, a ja sam uvek mislila da je to neka zavera, kao krugovi u kukuruzu, ili tako nešto... Hvala Peki =)

  19. марија, то је од кошења, увек коси са друге стране.
    кад би ишао један ред, па се вратио истим, у истом смеру, не би постојале шаре

    и, питање
    шта се дешава са кондомом ком истекне рок трајања?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.