Raznorazna pitanja

  1. Šta znam, možda ono voće izgubi ukus... =)
    Šalim se, hvala na odgovoru, biće da je kosačica kriva... =)

  2. Зна ли неко зашто су баш КИНЕЗИ најбољи у стоном тенису већ деценијама.
    Озбиљно ово питам, синоћ ми паде на памет.

  3. zato sto ih je par milijardi....pa poneki spermatozoid uspe

  4. da je tako musssashe igrali bi i fudbal da valja.

  5. Зато што имају одличну око-рука координацију, утренирану вишегодишњим практиковањем кунг-фуа и малопродаје.

  6. da li neko zna ko je ovaj dasa sa wojtekovog avatara:)

  7. Личи на начелника Општине Фоча. Мајке ми. хахахахахахахахахаххахахахаха

  8. Treba mi veterinar HITNO! Ako vas ima, javite mi se na PVT.

  9. Inso, šta je bilo...?
    Neka maca...?

  10. Ma, nisam mogla da navatam veta koji hoće da radi nedeljom, pa me uhvatila panika. Brukicu ujeo drugi mačor i sjebao mu nogu načisto, tri dana nije gazio, ništa nije jeo, samo spavao. Počeo se gubi. Srećom, sad je sređen, snimili ga, koknuli mu neke injekcije i bandažirali mu nogu. Još je istraumiran, ali je dobro.
    Hvala na pitanju :-)

  11. Insolent, oporaviće se on brzo pa će opet moći bez problema da naskače. :)

  12. :)
    Dijagnoza: februarus dominantis :)

  13. Ma, neće on moći da naskače neko vreme. Ali je zato njegov sin danas, u sred ove muke, izgubio nevinost :-)
    Miculjci moji :-)

  14. Teško vreme za mačore, bem ti februar...

  15. зашто се плавуше сматрају за глупе???

  16. Zato što u našem društvu stereotipi igraju važnu ulogu.
    I zato što su zgodne, dotjerane (čitaj: polugole) ribe blajhanih kosa stvorile takav ugled koji se generalizovao na sve plavuše.
    Sve u svemu to mišljenje ne dijele svi. :)

  17. Zašto kažu ''zeko pije mleko''?

  18. лажу! ја пијем пиво:)

  19. A zašto onda kažu "Gde zeka pije vodu?" :-)))

  20. па то зато што се зека увече напије и ујутру тражи воду, то обично буде нека флаша поред кревета. тако да је одговор, у кревету. ето, ту пије:)))

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.